Nepiemēro vecāku līdzmaksājumu par Gaujienas mūzikas un mākslas skolas nodarbībām 1

Apes novada domes deputāti pagājušajā nedēļā Izglītības, kultūras un sporta komitejā lēma ārkārtējās situācijas laikā nepiemērot vecāku līdzmaksājuma maksu Gaujienas mūzikas un mākslas skolas nodarbībām - sagatavošanas grupas audzēkņiem jau no 16. marta, savukārt profesionālās ievirzes audzēkņiem no 1. aprīļa. Ar šādu ierosinājumu domē bija vērsusies iestādes direktore Ilze Dāve, norādot, ka ārkārtējās situācijas laikā klātienē nodarbības nenotiek.

Deputāts Aivars Maltavnieks norādīja, ka citas pašvaldības rīkojas līdzīgi, tādēļ lēmums ir atbalstāms. Savukārt deputāte Una Reķe vaicāja, vai tas neietekmēs pedagogu algas. “Vai, nemaksājot vecākiem līdzfinansējumu, algām naudas pietiks?” vaicāja U. Reķe. Domes priekšsēdētājs Jānis Liberts atzina, ka pēc ārkārtējās situācijas beigām būs jāpārskata budžets tā vai tā. “Daudzi pasākumi nav notikuši, savukārt citviet izmaksas ir lielākas, kā esam plānojuši. Tagad precīzi to prognozēt nevaram. Protams, vecāku līdzfinansējums ir ierēķināts budžetā, bet tā nav nozīmīgākā sadaļa,” norādīja J. Liberts. 


Komentāri 1

sossss

Ilze Dāve- varbūt Jūs nestrādājiet. Citur skolotāji un bērni strādā un zin cik tagad daudz iziet a4 lapas, printera krāsa, skolas ir vaļā un ir kurinātas, darbs notiek. Vecāku nauda jau tā ir smieklīgi maza. Dāves kundzei būtu jāzin cenas citur un citās valstīs.Liekas Dāve un deputāti spodrina spalvas nākošām vēlēšanām.

pirms gada, 2020.04.22 14:06

Vietējās ziņas