No ielām izved sniegu 1

Alūksnes novada pašvaldības aģentūra „Spodra” uzsākusi sniega izvešanu no pilsētas ielām, kur izveidojusies satiksmes drošībai kritiskāka situācija.

Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka šonedēļ sniegu sāka izvest šaurāko ielu posmos. Ceturtdien tika izvests sniegs Helēnas ielas posmā no Ganību līdz Alsviķu ielai, kā arī no Jāņkalna ielas līdz pirmsskolas izglītības iestādei „Pienenīte”. Piektdien sniegu izveda Raiņa bulvārī no Zemgales ielas līdz Helēnas ielai un Lielā Ezera ielā no Tirgotāju ielas līdz Helēnas ielai. Sniegu izved arī Kanaviņu ielā. No sniega tiks attīrītas arī gājēju pārejas un krustojumi, kur izveidojušās lielākās kupenas.

Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova norāda, ka sniega izvešana pilsētā nepieciešamības gadījumos notiks arī turpmāk, taču pieejamā finansējuma apmērā, līdz ar to tas varēs notikt tikai tajās ielās, kur sniegs visvairāk radīs satiksmes grūtības.

Komentāri 1

:)

interesanti, kā sauc to sniega aizvākšanas veidu, kādu piekopj pie Dzīpara veikala ??? sašķūrē milzīgu sniega kalnu pretī dzīvojamās mājas logam, ka cilvēks pat sauli vairs nevar redzēt, kur nu ielu un tā tā čupa tur augs līdz pavasarim. Kāpēc pašvaldība neko tur nedara ?????

pirms 10 gadiem, 2010.12.20 11:40

Vietējās ziņas