Nodod objektus 5

Alūksnes novadā nesen ekspluatācijā nodoti vairāki objekti - Pilssalas stadions, volejbola laukums Pilssalā, pilsētas sākumskolas rezerves izeja, infrastruktūras pielāgošana izglītojamiem ar funkcionāliem traucējumiem, izbūvējot liftu Alūksnes vidusskolā, kā arī Zeltiņu sporta un atpūtas parks.

Pēc Eiropas fondu projektu īstenošanas 28.septembrī ekspluatācijā nodos arī pirmsskolas izglītības iestādes “Pienenīte” un “Sprīdītis”. Par nozīmīgākajiem darbiem pēdējā laikā novada domes sēdē vakar stāstīja novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova.

“Mārkalnes, Jaunalūksnes, Veclaicenes un Pededzes pagastā pašlaik tiek īstenoti autoceļu rekonstrukcijas projekti. Ir sākta dīķa tīrīšana un parka celiņu rekonstrukcija Alūksnes pilsētā. Jaunlaicenes pagastā ir uzsākta apkures sistēmas rekonstrukcija, Pededzes pagastā – katlumājas jumta remonts. Šobrīd noslēguma posmā ir iepirkuma procedūra par Alūksnes Jaunās pils rekonstrukcijas darbiem, ir uzsākta iepirkuma procedūra Pils ielas rekonstrukcijai. Ir veikti remontdarbi Alūksnē, Merķeļa ielā 3 – šajā ēkā pašvaldība varēs izmitināt iedzīvotājus, palīdzot risināt sociālās problēmas. Ir izvērtēts arī ideju konkurss par Saieta laukuma rekonstrukciju Dārza ielā 11, atlasot labākās no iesniegtajām idejām,” uzsver J.Čugunova. Novada administrācija ir sākusi darbu pie grāmatvedības programmas “Pakalns” un elektroniskās dokumentu aprites programmas “Namejs” ieviešanas. Savukārt oktobra sākumā Alūksnes centrā, pie evaņģēliski luteriskās baznīcas, sāksies asfaltēšanas darbi nelielajā posmā starp Pils un Margaritas ielu. Pirms ziemas sezonas pilsētas ielās vēl arī tiks labotas bedrītes.

Komentāri 5

nedziņa

Jā, " būdu" līmenī esam aktīvi, tiešām!

pirms 10 gadiem, 2010.09.25 15:06

Dziņa

Viss iet uz labo,esem aktīvi nav ko muldēt, bet par pils ielas konkursu ir kam pasarkt... cerams ka pēdējo reiz, jo ir laiks sevi pierādīt, bet uzņēmēji škrobīgii ir par ko padomāt..., visi uz laiv ,,būdu" sapulci" 28.09. plkst 17:30 vienlīdzīga pilsētas sapulcei ja ir ko pateik par šo tēmu...

pirms 10 gadiem, 2010.09.25 14:02

north

Jā, Pilssalas stadions nodots un futbola sekcija nolikvidēta... Skaisti, tā tikai Alūksnē prot! Volejbola laukums nodots - a cik tad Alūksnē volejbolistu? Adlers - teiksiet? Adlera līmenī katrs skolas puika spēlē! Kāpēc Alūksnē uz bīču nevienu cita rajona komandu neņēma? Tāpēc, ka tad NEVIENS alūksnietis pirmajā sešniekā netiktu!!! Bet citos rajonos bīča mači atvērti, tur no veselīgas konkurences nebaidās, jo prot spēlēt!
Varbūt ne par tēmu nedaudz, bet kā saka, pie reizes... ja jau ar sporta lietām iesākts raksts! Bet ja par tēmu - tad - lai nu veicas administrācijai apgūt " Pakalnu" un "Nameju"!:):):) Un ko tad Jaunajai pilij rekonstruēsim - jauno, cauro jumtu?
Ar labu nakti, mani mīļie malēnijas babuki!

pirms 10 gadiem, 2010.09.25 00:09

444

Nez vai ta saukto krievu skolas diki ari tiris? kadreiz tur bija tira sakopta vide

pirms 10 gadiem, 2010.09.24 10:22

Vietējās ziņas