Nokomplektē pirmo “Skolas somu”

Lai gan mācību gads nupat tikai beidzies un sākušās skolēnu vasaras brīvdienas, Alūksnes un Apes novada fonds jau tagad rosina iedzīvotājus padomāt par iespējām ziedot ikgadējai akcijai "Skolas soma".

Fonda valdes locekle Indra Levane atgādina, ka sadarbībā ar organizāciju "ziedot.lv" rīkotās akcijas mērķis ir palīdzēt uzsākt skolas gaitas bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm. Akcija norisināsies piekto gadu pēc kārtas. Iepriekšējos četros gados Alūksnes un Apes novados saziedoti 23 295 lati, kas palīdzējuši uzsākt skolas gaitas 701 bērnam. Šobrīd saņemts jau pirmais šīs vasaras ziedojums, pateicoties kuram varēs nokomplektēt pirmo nākamajam mācību gadam paredzēto skolas somu 35 latu vērtībā.

 

I.Levane informē, ka ziedot var gan Alūksnes un Apes novada fondā, gan pilsētā un pagastos izvietotajās ziedojumu kastītēs, ko rotā akcijas "Skolas soma" simbolika. Šobrīd tās pieejamas SIA "Skaistuma darbnīca" salonā, SIA "Pajumte EA" kafejnīcā, SIA "Vidzemes papīrs" veikalā, kā arī Latvijas Hipotēku un zemes bankas Alūksnes filiāles telpās. Tuvākajā laikā ziedojumu kastītes plānots izvietot visās Alūksnes un Apes novadu pagastu pārvaldēs.

I.Levane norāda, ka par akcijas atbalstītāju var arī kļūt, ziedojot dažādas mantas: somas, kancelejas preces, grāmatas, sporta tērpus un citas skolas gaitu uzsākšanai nepieciešamas lietas. Tās līdz 30.augustam var nodot Alūksnes un Apes novada fonda telpās - Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas 104.kabinetā.

Vietējās ziņas