Nosaka maksu ūdenim un kanalizācijai 4

Alūksnes novada domes aprīļa sēdē apstiprināti ūdenssaimniecības sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji Ziemera pagastā un Jaunalūksnes pagasta Kolberģī.

Ūdensapgādi (ūdens ieguvi un novadīšanu līdz patērētājiem) un kanalizācijas, notekūdeņu savākšanu, novadīšanu un attīrīšanu Ziemera pagasta Māriņkalnā un Ziemerī veiks Ziemera pagasta pārvalde, bet Kolberģī – Jaunalūksnes pagasta pārvalde. Ziemera pagastā par kubikmetru ūdens jāmaksā 40 santīmu, par kubikmetru kanalizācijas – 17 santīmu, savukārt Kolberģī – 44 santīmi par kubikmetru ūdens un 22 santīmi par kubikmetru kanalizācijas.

Apstiprinātas arī normas par ūdens izmantošanu, ja nav uzstādīti skaitītāji vai pakalpojums nav mērāms, piemēram, Ziemera pagastā mājās ar ūdensvadu un izlietni mēnesī būs jāmaksā 1,08 santīmi. Savukārt Kolberģī, ja nav skaitītāju vai pakalpojums nav mērāms, bez ūdens patēriņa normas noteikta arī maksa par ūdens izmantošanu, kas atkarībā no dzīvojamās platības labiekārtotības pakāpes svārstās no 4 līdz 6 santīmiem diennaktī.

Komentāri 4

Māris

Kas tās par mistiskām cenām? ''Ziemera pagastā mājās ar ūdensvadu un izlietni mēnesī būs jāmaksā 1,08 santīmi.'' Kā var sanākt tik trakoti lēti? Lūdzu, dalaties pieredzē!

pirms 11 gadiem, 2010.05.09 21:16

Apē cena ir pamatota. Alūksnes novada pašvaldība laiž pagastu ūdenssaimniecības uz kliņķi...

pirms 11 gadiem, 2010.05.08 12:38

Juris

Kas tās par cenām? Apē par vienu kubikmetru ūdens un kanalizācijas jāmaksā 1.08 Ls.Te uz pusi mazāk.Gribētos zināt-vai Apē ir pamatoti augsta cena,ja tepat kaimiņu novadā var atļauties no iedzīvotājiem prasīt 2 reizes mazāk par to pašu pakalpojumu?

pirms 11 gadiem, 2010.05.08 11:15

Vietējās ziņas