Noskaidroti labākie pastnieki un pasta operatori 6

Aiga Čerbikova no Alūksnes novada Jaunannas pasta nodaļas atzīta par labāko pasta operatori klientu vērtējumā Vidzemes reģionā. Tas noskaidrojies vēstuļu konkursā “Mans pastnieks”, informē “Latvijas Pasta” Sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda .


Kopumā kādam no tituliem tika izvirzīts gandrīz 100 Latvijas Pasta pastnieku un pasta operatoru. Klientu vēstules akcentē ne vien uzņēmuma darbinieku profesionālās prasmes, bet arī cilvēciskās īpašības, kas ir pastnieku un pasta operatoru darba neatņemama vizītkarte.


Klienti pastnieku kandidātu konkurencē par labāko Rīgas reģionā atzinuši Dzidru Litaunieci no Rīgas 9.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā - Baibu Dimzu no Brocēnu novada Brocēnu pasta nodaļas, Vidzemes reģionā - Iritu Lauri no Gulbenes novada Gulbenes 1.pasta nodaļas, Zemgales reģionā - Natāliju Kuršu no Jēkabpils novada Jēkabpils 2.piegādes punkta un Latgales reģionā - Ilmāru Dzalbu no Krāslavas novada Krāslavas 1.pasta nodaļas.


Savukārt labākais pasta operators klientu vērtējumā Rīgas reģionā ir Mudīte Lūse no Sējas novada Murjāņu pasta nodaļas, Kurzemes reģionā - Sandra Prontekere no Jaunpils novada Jaunpils pasta nodaļas, Vidzemes reģionā - Aiga Čerbikova no Alūksnes novada Jaunannas pasta nodaļas, Zemgales reģionā - Biruta Žagata no Ķeguma novada Ķeguma pasta nodaļas un Latgalē - Lorita Plakoše no Dagdas novada Asūnes pasta nodaļas.


Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas. Svinīga darbinieku sveikšana plānota aprīlī.

Komentāri 6

O-o

Kas ir kritērijs, pēc kā tad vērtē to pastnieka labumu? Procentuāli cik pensijas tika piegādātas līdz adresātam un cik pazuda pa ceļam...?

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 12:14

hm

Jālasa uzmanīgāk un viss raksts, ne tikai virsraksts, ja jau ir tik liela vēlme izgāzt savu žulti. Tur rakstīts, ka klienti sūtīja vēstules :)

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 21:02

/

nu, šis ir tāds nopietns apvainojums...Tā nedrīkst teikt.

pirms 7 gadiem, 2014.03.30 09:47

Es

Malacis Aiga! Paldies par Tavu izpalīdzību un sirsnīgumu. Apsveicu.

pirms 7 gadiem, 2014.03.27 20:19

atbilde

pazīstu Aigu, ļoti nelīdzsvarota persona, psihiska, man vienreiz neizdeva pareizi atlikumu, kā tāda var būt labākā!

pirms 7 gadiem, 2014.03.28 10:10

Vietējās ziņas