Noslēgts līgums par ERAF līdzfinansējuma piesaisti daudzdzīvokļu mājai Alūksnē 4

Šodien biedrības "Dārza 19" valdes locekle Sanita Adlere un Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras direktora v.i. Ilze Apine noslēdza līgumu par Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piesaisti 36 575.81 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijai Alūksnē, Dārza ielā 19.

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja ir trīsstāvu ēka, kura nodota ekspluatācijā 1988.gadā. Ēkas kopējā lietderīgā platība ir 991,5m2 un tajā ir 18 dzīvokļi. Ēkas tehniskais nolietojums ir 25 %.  Ēkas siltumenerģijas patēriņš ir 196,95 kWh/m² gadā un plānotais enerģijas ietaupījums pēc darbu veikšanas aptuveni būs 57% .

Mājā plānots veikt norobežojošo konstrukciju (bēniņi, sienas, pagrabs, cokols, pamati) siltināšanu, kā arī siltumapgādes renovāciju, tādējādi pilnībā tiks nomainīts siltummezgls un nomainīti radiatori dzīvokļus.

Biedrības „Dārza 19” valdes locekle Sanita Adlere norāda, ka šo projektu uzsākuši realizēt, jo saskata  iespēju, izmantojot Eiropas Savienības līdzekļus, uzlabot mājas tehnisko stāvokli, palielinot mājas vērtību. “Galvenie ieguvumi būs ne tikai  mazāki rēķini par patērēto siltumenerģiju, bet arī dzīve vizuāli pievilcīgā ēkā. Aicinu uzņemties atbildību par savu mājokli un izmantot šo fantastisko iespēju, kad pusi no ieguldītajiem līdzekļiem ir iespēja atgūt. Nestāviet malā, tas nebūs mūžīgi!” pauž S.Adlere.

Komentāri 4

vv.ko rejies kāds tur sakars vīram un domei.Sāc pati(ts)strādāt un domāt ar galvu un uznēmies tu tādu darbu kā Sanita tad redzēsi ko tas nozīmē un tad nevajadzēsrieties.

pirms 10 gadiem, 2010.03.12 13:51

Nu padalies ar savu dokumentālo sasniegumu, publicē praktiski dokumentu kārtošanas secību, būs papildus iespēja pagozēties pressē, nu nopietni...

pirms 10 gadiem, 2010.03.11 18:18

Vietējās ziņas