Pabeidz ceļa posma remontu

Gandrīz mēnesi visiem, kuriem vajadzēja braukt pa ceļu Alūksne – Liepna, neapmierinātību radīja 4,4 kilometru garais posms no Malienas līdz Mālupei. Tas tika remontēts augusta vidū, bet jau drīz tas atkal bija bedrains.

Gandrīz mēnesi nepabeidz remontu
“Otrās kategorijas ceļi ir ļoti slikti. Mums pa tiem ir jābrauc un jāmaksā tāds pats ceļu nodoklis kā galvaspilsētā un tās pievārtē dzīvojošajiem, kuri brauc tikai pa asfalta segumu. Iznāk, ka esam otrās šķiras cilvēki. Ceļa posmā Maliena – Mālupe uzlaboja segumu, bet tas ir trakāks nekā citviet. Tas vairs nav braucams, bet neviens it kā nav vainīgs. Ceļu nesakārtotība traucē attīstīt uzņēmējdarbību,” sašutumu pauda liepnietis Guntars Sniedzāns.

Grants seguma uzlabošanu šajā ceļa posmā veica SIA “Roadeks” strādnieki, 9 centimetru biezumā uzberot granti. Tika izmantota cita tehnoloģija nekā ierasts – granti izlīdzināja nevis ar greideru, bet ar asfaltbetona ieklājēju. “Šo tehnoloģiju var izmantot, tai nav nekādas vainas. Diemžēl darbs nebija pabeigts, turklāt ceļa segumā bedres pastiprināti veidojās pēc lietusgāzēm. Tiesa, nevaru izskaidrot, kāpēc radās pārtraukums darba procesā. Pagājušajā piektdienā viss tika pabeigts, lai nodotu ekspluatācijā šo ceļa posmu,” norāda SIA “Roadeks” darbu vadītājs Jānis Sondors.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 20.septembra numurā.

Vietējās ziņas