„Paēdušai Latvijai” Alūksnē saziedo naudu 24 pārtikas paku iegādei 3

Alūksnes apkaimes iedzīvotāji, atbalstot krīzes skartās ģimenes visā Latvijā, projektam „Paēdušai Latvijai” veikalu tīklā „Maxima” izvietotajās ziedojumu kastītēs kopumā saziedojuši 207,56 latus, kas palīdzēs nokomplektēt 24 pārtikas pakas.

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta no sirds pateicas Alūksnes iedzīvotājiem, kuri ar saviem ziedojumiem atbalstījuši daudzas trūkumā nonākušas ģimenes visā Latvijā un tādējādi padarījuši gaišāku šo ģimeņu ikdienu. Alūksnes rajonā pārtikas pakas dala Alūksnes un Apes novada fonds.

Kopš projekta „Paēdušai Latvijai” uzsākšanas palīdzību jau lūgušas 17 826 ģimenes jeb vairāk nekā 69 tūkstoši iedzīvotāju. Vidēji dienā labdarības organizācija Ziedot.lv un sadarbības partneri saņem 63 lūgumus palīdzēt. Pārtikas pakas jau saņēmušas 12 594 ģimenes.

„Paēdušai Latvijai” vienai ģimenei mēnesī piešķir pārtikas palīdzību 12 kilogramu apjomā, un šajā pakā ietilpst putraimi, grūbas, rīsi, griķi, auzu pārslas, pelēkie zirņi, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, sausais piens, sausais buljons, maize un tēja. Vienas šādas pārtikas pakas vērtība ir vidēji 8,5 lati.

Komentāri 3

kašķis

Ja tu ar nagiem un ragiem cīnies par savu eksistenci, strādā par grašiem un skaiti santīmus, lai pabarotu ģimeni, tad uz paku neceri! Pakas tiek tiem, kuri loderē, dzīvo uz citu kakla, bet divlitrīgai alus pudelei vienmēr pietiek! Tā vismaz ir mūsu pagastā!Iespējams citur tā nav!

pirms 11 gadiem, 2010.06.03 08:35

Vietējās ziņas