Pagarina pieteikumu iesniegšanas termiņu konkursam par sakoptāko īpašumu Alūksnes novadā 2

Alūksnes novada pašvaldība līdz 25. jūnijam pagarinājusi termiņu, kurā konkursam „Sakop, rādi, lepojies!” aicina pieteikt sakoptus īpašumus novada teritorijā. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

"Aicinām Alūksnes novada ļaudis aktīvi iesaistīties konkursā, piesakot gan savus, gan sakoptus kaimiņu īpašumus, jo sevišķi tādēļ, ka nākamgad izdaudzinātais tradicionālais Puķu draugu saiets notiks Alūksnes novadā. Līdz ar to šī gada konkurss kalpos par pamatu tam, lai izraudzītos skaistākos, sakoptākos un krāšņākos dārzus, kurus nākamgad varētu apciemot puķu mīļotāji no visas Latvijas," stāsta E.Aploka.

Jau vēstīts, ka konkursā tiks noteikti sakoptākie īpašumi nominācijās „Sakoptākā Alūksnes novada lauku sēta”, „Sakoptākā Alūksnes novada individuālās mājas vai vasarnīcas apkārtne”, „Sakoptākā Alūksnes novada daudzdzīvokļu mājas apkārtne”, „Sakoptākā Alūksnes novada komercobjekta teritorija (kokapstrādes uzņēmums, ferma, autoserviss, tirdzniecības iestāde, u.c.)”.

Kopējais konkursa balvu fonds ir 2000 eiro un katrā nominācijā trīs sakoptāko īpašumu saimnieki saņems pašvaldības sarūpētu balvu un Pateicības rakstu. Par kaut ko īpašu, vienreizēju un aktuālu konkursa komisijai būs tiesības piešķirt arī speciālbalvas.

"Aicinām konkursam pieteikties vai pieteikt jums zināmus sakoptus īpašumus līdz 25. jūnijam (ieskaitot) Alūksnes novada pašvaldībā vai katrā pagasta pārvaldē personīgi, pa tālruni vai e-pastu, bet Alūksnes pilsētā – rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruņiem 64381502; 26646749. Pieteikt dalību konkursam var gan pats objekta īpašnieks vai apsaimniekotājs, gan viņa kaimiņi, draugi, kolēģi. Piesakot objektu, jāmin tā īpašnieka (-u) vai apsaimniekotāja (-u) uzvārds (-i), uzņēmuma, iestādes nosaukums, adrese un, ja iespējams, tālrunis, kā arī pieteicēja uzvārds," skaidro sabiedrisko attiecību speciāliste.

Konkursam pieteiktos dalībniekus no 1. līdz 15. jūlijam apciemos vērtēšanas komisija, bet rezultātus paziņos un uzvarētājus apbalvos Alūksnes pilsētas svētkos.

Ar konkursa „Sakop, rādi, lepojies!” nolikumu var iepazīties www.aluksne.lv sadaļā „Konkursi”.

Komentāri 2

Prieks

Spodras vadītājam Kozilānam vienmēr ir sakopts īpašums, katru nedēļu kā minimums 1x pļauj zālienu u.t.t. Prieks garām iet. Malacis.

pirms 6 gadiem, 2014.06.12 22:24

:)

Galviņa arī viņam nopucēta gluda jo gluda kā paša smadzenes:)))

pirms 6 gadiem, 2014.06.12 23:08

Vietējās ziņas