Palielinās parādnieku skaits 2

SIA „Alūksnes nami" padomes sēdē, analizējot veikumu 2008.gada 11 mēnešos, secināja, ka darbs bijis apmierinošs un gadu beigs bez zaudējumiem.

"Problēmas rada iedzīvotāji, kas dzīvo pašvaldībai piederošos dzīvokļos, bet nenorēķinās par īri un komunālajiem pakalpojumiem. Pašlaik ir 53 īrnieki - parādnieki, viņu parāda summa pārsniedz 4000 latu, turklāt parādnieku skaitam ir tendence palielināties. Šobrīd divos gadījumos notiek process par īrnieku izlikšanu no dzīvokļa parādu dēļ," stāsta Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.
Lai rastu izeju no šīs situācijas, padome ieteica SIA "Alūksnes nami" vadībai informēt pašvaldību un ierosināt mainīt dzīvokļu piešķiršanas kārtību, lai, dzīvokli piešķirot, varētu pārliecināties, vai īrnieks spēs norēķināties par pakalpojumiem. Nolēma pārbaudīt, vai pašvaldības dzīvokļos šobrīd reāli dzīvo tie cilvēki, kam dzīvoklis piešķirts.

"Ir palielinājies arī iedzīvotāju skaits, kas nav nokārtojuši maksājumus ar SIA „Alūksnes nami" par saņemto siltumu. Kopš 2008.gada sākuma iedzīvotāju parāda summa pieaugusi par 6700 latu," saka E.Aploka.

Komentāri 2

maksātājs

''Alūksnes namiem'' tomēr vajadzēja kontrolēt maksājumus par apkuri. Dzīvokļi patiesi ir vēsi, bet maksa mēnesī 100 un vairāk lati. Protams var uzskrūvēt tos apkures skaitītājus dzenājot auksto ūdeni, bet šajos laikos tas jādara ar vienu roku, nevis jāgrābj ar sauju. Par rūsaino ūdeni jau maksājam tādas summas.Alūksnē drīz apkure būs dārgāka kā Rīgā. Bet tur jau cilvēki taisās streikot par tik nesamērīgiem maksājumiem par apkuri, varbūt ilgi nebūs jāgaida un Alūksnē arī streikos....

pirms 12 gadiem, 2009.02.04 12:37

hop

jo vairāk cels cenas-jo vairāk parādnieku...kas tur nesaprotams, naudas drukājamā mašīnīte salūzusi

pirms 7 gadiem, 2014.05.16 06:35

Vietējās ziņas