Pansionātam un aprūpes centram dāvina dekoderus 1

Šonedēļ sociālās aprūpes centrā „Trapene” un pansionātā „Alūksne” tiks pabeigta  dekoderu ierīkošana Virszemes TV uztveršanai. Šādu dāvinājumu vecajie ļaudis saņem sociālās kampaņas ietvaros, kurā uzņēmums Lattelecom apņēmies ar Virszemes TV dekoderiem bez maksas aprīkot turpat 150 sociālās aprūpes mītnes Latvijā.

 „Uzsākot dekoderu dāvināšanas kampaņu, Lattelecom mērķis bija nodrošināt Virszemes TV uztveramību tām sabiedrības grupām, kam televīzija ir ne tikai izklaides, bet arī ļoti būtisks informācijas un socializācijas instruments. Vispirms jau tie ir pansionātu un sociālās aprūpes centru iemītnieki, kas ievērojamā gadu skaita vai slimības dēļ nevar būt aktīvi sabiedrības locekļi klātienē, taču viņus interesē aktualitātes gan mūsu valstī, gan ārpus tās robežām,” norāda Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.
 
Pansionāta „Alūksne” direktore Rasma Muceniece skaidro, cik daudz pansionātos nozīmē televizors: „Ņemot vērā, ka daļa cilvēku atrodas uz gultas, televizors ir gandrīz vienīgā saikne ar ārpasauli. Lattelecom dāvāto dekoderu ielikām ēdamzālē, lai pēc iespējas vairāk iemītnieku būtu iespēja skatīties televizoru”.
Ar bezmaksas dekoderiem turpat 150 Latvijas pansionātus un aprūpes iestādes plānots aprīkot līdz 2010. gada 1. martam, kad analogo apraidi pārtrauks LTV7. Savukārt uzņēmuma darbinieki un sadarbības partneri ir saziedojuši papildu līdzekļus, lai katrā no šiem 150 pansionātiem būtu iespējams uzstādīt vēl otru dekoderi Virszemes TV uztveršanai līdz 1.jūnijam.

Visā Latvijā arī analogā apraide pilnībā tiks atslēgta 1.jūnijā.

Komentāri 1

precizējums

Paldies par labo ziņu, bet ir neliels precizējums. Tagad vairs nav pansionāts,,Alūksne'' bet gan Alūksnes novada pašvaldību aprūpes centrs,,Aluksne'' vai īsāk sakot aprūpes centrs ,,Alūksne'', to apliecina arī zīmogs. Tas tā zināšanai!

pirms 10 gadiem, 2010.02.23 20:53

Vietējās ziņas