Papildina kabeļtelevīzijas piedāvājumu

Alūksnē ar šodienu, 12.decembri, IZZI piedāvājumā ir veiktas izmaiņas. Abonentiem pamata paketē turpmāk būs skatāmi jauni kanāli.

IZZI sabiedrisko attiecību speciālists Artis Jurkevics informē, ka jāveic televizora regulēšana, lai varētu skatīties jaunās programmas. Starp tām ir “TV centr – international”, kas ir Krievijas kanāls. Tajā uzsvars tiek likts uz dokumentāliem un izglītojošiem raidījumiem, atspoguļojot aktualitātes par politiskiem, ekonomiskiem, kultūras un finanšu notikumiem. “National Geographic” ir pasaulslavens populārzinātnisks kanāls, kas piedāvā dokumentālus raidījumus un filmas par pasauli mums apkārt. “Cartoon Network” ir animācijas filmu kanāls, kas iepriecinās mazos skatītājus. Vakara kanāls piedāvā studijas “Turner” filmu klasiku angļu valodā. “CNN International” ir pasaulē atzīts ziņu kanāls, kas visu diennakti ļauj sekot norisēm visā pasaulē. Kanāls “Dom kino” ir radīts krievu kino cienītājiem. “Ohota i ribalka” ir tematisks kanāls, kas veltīts medībām un makšķerēšanai.

A.Jurkevics norāda, ka izmaiņas piedāvājumā veiktas, lai paplašinātu kanālu skaitu un piedāvātu pēc iespējas daudzveidīgākas programmas kabeļtelevīzijas klientiem. Programmu paketes tiks veidotas tā, lai katrs skatītājs varētu atrast savām interesēm atbilstošu un saistošu kanālu.

Vietējās ziņas