Par godu neatkarības atjaunošanai iestāda 20 skujeņus 2

Aizvadītajā nedēļā Meža dienu pasākumu ietvaros Pilssalā jaunā stadiona apkārtnē tika iestādīti gandrīz 200 dažādi dekoratīvi koki. Alūksnes novada domes deputāti par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 20. gadadienai piektdien stadionā iestādīja 20  mūžzaļus skujeņus.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, kopā ar deputātiem rosījās arī Bejas un Alūksnes mežniecību darbinieki. Viņi stadiona apkārtni papildināja ar mitrām vietām raksturīgiem dekoratīviem kokiem – pūpolvītoliem, trauslajiem vītoliem, bumbveida vītoliem, zeltzaru vītoliem, baltajiem vītoliem un krastu kļavām.

Aizvadītajā nedēļā savu ieguldījumu Meža dienu pasākumos deva arī Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie futbolisti. Viņi stadionam blakus esošajā dīķa malā iestādīja dekoratīvo formu kārklus.

Komentāri 2

ko tad nopietnu uzvalkā ar šlipsi var iestādīt:) labi ka tā, ko tad otrs ar spīdīgo uzvalku, smaidu sejā pie darbiem negozējās:) vai, un tas vēl viens arī nav pieminēts...vai tad opozīcija pret?

pirms 10 gadiem, 2010.05.11 20:21

Kādreiz gadadienās stādīja ozolus (vai ko citu nopietnāku)....

pirms 10 gadiem, 2010.05.11 18:42

Vietējās ziņas