Pārveidos par struktūrvienībām 2

Alūksnes novads 

Lai Alūksnes novada pagastu tautas namu un bibliotēku juridiskais statuss atbilstu to reālajai darbībai, plānots, ka ar šī gada 1.septembri tām vairs nebūs patstāvīgas iestādes statuss, bet tās kļūs par attiecīgās pagasta pārvaldes struktūrvienībām.

Kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte skaidro, ka gaidāmās pārmaiņas iestāžu darbību neietekmēs. “Vēl tad, kad bija pagastu padomes, šo iestāžu darbs tika kārtots caur pagastu vadību, tagad – pagasta pārvaldes vadītāju. Tās nekad nav strādājušas kā īstas iestādes, tāpēc vēlējāmies visu noformēt juridiski pareizi, lai tas, kas ir uz papīra, atbilstu realitātei,” viņa saka. Bez tautas namiem un bibliotēkām par pagasta pārvaldes struktūrvienību plānots pārveidot Zeltiņu pagasta muzeju un Bejas novadpētniecības centru. Šo priekšlikumu atbalstījuši tautsaimniecības komitejas deputāti, bet gala lēmums jāpieņem novada domes sēdē.

Komentāri 2

pareizi

Labi un pareizi.
Nu nevar novads visu viens.

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 14:23

beidzot jaastraadaa

Nu pareizi, lai tak pagastveci beidzot par kaut ko atbild. Citaadi - seez un ausis suupo par pamatiigu aldzinu un ne par ko neatbild.Lai vismaz ruupeejas par kultuuru, citaadi daudzos pagastos jau viss pamazaam izmirst ar domu - lai Novads domaa. Tagad buus vien pasiem jaapastraadaa. Malacis, Egliite, vismaz kaut kas.

pirms 10 gadiem, 2010.07.25 20:09

Vietējās ziņas