Pašvaldība segs parādus 5

Alūksnes novads 

Dome tērēs 3474 latu, lai segtu īrnieku gadiem krātos parādus pašvaldības dzīvokļos – tā vakar lēma pašvaldības finanšu komitejas sēdē.

Deputāts Ainars Melders skaidroja, ka līdzekļi tam tiks ņemti no sociālā budžeta, kur 11 000 latu paredzēti īpašiem gadījumiem. “Šie visi ir sociālie dzīvokļi, par kuriem tagad tik nomaksāta parādu summa, kas veidojusies gadiem, mainoties īrniekiem. Šie dzīvokļi ir tukši, parādi būs nomaksāti un varēsim tur izmitināt jaunus īrniekus. Naudu saņems SIA “Alūksnes nami”, lai varētu nomaksāt arī parādu par siltumu šajos dzīvokļos,” sacīja A.Melders. Deputāts Andis Krēsliņš interesējās, vai patiesi no parādniekiem nevar piedzīt nesamaksāto. Viņš pauda bažas, vai tas neradīs precedenta gadījumu. A.Melders apgalvoja - turpmāk pašvaldība ļoti rūpīgi izvērtēšot, kādus īrniekus sociālajos dzīvokļos ielaist.

Komentāri 5

remis

Ko tieši dara "Alūksnes nami", lai tiktu skaidrībā ar lielajiem parādiem- iedzīvotājiem tik piesūta parādu summas uz māju un tik aicina māju vecākos "cīnīties",bet ko tieši šajā lietā dara paši namu speciālisti?

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 07:58

aina

parādi taču tiek segti ar nodokļu maksātāju naudu- tātad labi ir būt labien uz citu rēķina, bet kad īsti sāksies skaidrība ar parādnieku lietām, jo var būt patiešām arī objektīvi apstākļi,bet par to vairāk vajadzētu rakstīt....

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 07:54

tiešām debili. cits no maizes un ūdens pārtiek, lai tikai samaksātu visu, kas no viņa pienākas, bet izrādas, ka viņam no savos nodokļos nomaksātās naudas vēl jāsedz citu parādi. cerams, ka šie parādnieki tiek fiksēti "melnajos sarakstos" tāpat kā parādnieki bankām ar visām no tā izrietošajām sekām. lai jau tiek "bomzīšiem" un citiem dzīves pabērniem, bet jānodrošina iespēja piedzīt no tiem, kas tomēr reāli kaut ko pelna jau šobrīd vai nākotnē.

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 00:41

456

Kāpēc lai es no savas nodokļos nomaksātās naudas sponsorētu nemaksātājus? Lai parādnieki atstrādā, sakopjot pilsētu, tīrot sniegu, kaut puķudobes izravējot utt. !

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 18:14

123

Visus paradus var piedzit, tikai jagrib. Tas ir laika jautajums. Ka tad privatie piedzen

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 16:05

Vietējās ziņas