Pēc atjaunošanas atklās Māriņkalna tautas namu

Sestdien, 30. janvārī pulksten 20 Alūksnes novada Ziemera pagastā notiks Māriņkalna tautas nama atklāšana pēc tā atjaunošanas.

Tautas nama vadītāja Inta Tolstiha informē, ka atklāšanas pasākumā, kam dots nosaukums „Sirmā nama stāsts”, stāstīs pasaku par tautas nama ēkas vēsturi. Rādīsis baronu laikus, kolhozu laikus, iepazīstinās ar kolektīviem, kas šajā ēkā darbojušies.

Atklāšanas pasākuma uzvedumā darbosies rūķi un feja, piedalīsies Ziemera pagasta folkloras ansamblis, Ziemera un Mārkalnes pagastu sieviešu koris „Elisa”, Veclaicenes pagasta amatiermākslinieki, dejos Ziemera pamatskolas deju kolektīvs.

Foajē telpā pasākuma apmeklētāji varēs aplūkot izstādi par tautas nama pārvērtībām. Vēlāk notiks arī balle, kurā spēlēs grupa „Rolise”, bet starplaikos par spēlēm un dažādām jautrām izdarībām gādās Ginta Traine no Cēsīm.

Māriņkalna tautas nama rekonstrukcija veikta par Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) piešķirtajiem līdzekļiem, projektu līdzfinansēja Alūksnes novada pašvaldība.

Vietējās ziņas