Pie Bejas pamatskolas būs jauns koka bruģis

Pie Bejas pamatskolas vecās skolas ēkas nesen ir nomainīts koka klucīšu bruģa klājums. Lai gan šāds segums nekalpo ilgus gadus, skola to palaikam atjauno, lepojoties ar savu savdabīgo simbolu.

"Līdzšinējais koka klucīšu bruģītis savu laiku - aptuveni piecus gadus - atkal bija nokalpojis, tādēļ vajadzēja mainīt. Skolai nav tik daudz finanšu līdzekļu, lai šajā vietā ieklātu īstu bruģi, tādēļ izlīdzamies ar koku. Bet tam ir arī savi plusi, jo koka bruģītis pie mūsu skolas ir izsenis un, to atjaunojot, mēs saglabājam vienu no savas skolas simboliem. Reti kurai skolai ir šāds celiņu segums," saka Bejas pamatskolas direktore Silvija Aizupe. Viņa uzslavē cilvēkus, kas palīdzējuši, sarūpējot materiālus ieceres realizēšanai.

"Paldies sakām uzņēmējam Verneram Kalējam un Jaunalūksnes pagasta zemnieku saimniecības "Dunāji" saimniecei Dacei Dambei - Kļaviņai. Pateicoties viņiem, skolai nebija jātērē līdzekļi materiālu iegādei. Savukārt koka bruģīša ieklāšanas darbus veica Jaunalūksnes pagasta bezdarbnieki, kas iesaistījušies 100 latu stipendijas programmā, kopā ar Bejas pamatskolas saimnieku," norāda S.Aizupe. Bezdarbnieku - stipendijas saņēmēju izmantošanu saimniecisku darbu veikšanai skolā viņa vērtē ļoti atzinīgi.

"Skolai viņu palīdzība ir liels atbalsts - šie cilvēki sagatavoja arī malku ziemai, palīdzēja skolas teritorijas appļaušanā un citos darbos," norāda S.Aizupe.

Viņa uzsver, ka klasēs pirms jaunā mācību gada veikti kosmētiskie remonti, kas vairāk ir klašu audzinātāju, vecāku un skolas tehnisko darbinieku ziņā.

"Savukārt vecās skolas ēkas zālē remontējam griestus."

Vietējās ziņas