Piedāvā vairākas vakances 5

Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāle piedāvā astoņas vakances: mežistrādnieks (SIA “Baltic Engineering Service”), automehāniķis (SIA “Parts Servss”), pamatdarības struktūrvienības vadītājs (SIA “Saiga 1”), kasieris, krāvējs un tirdzniecības zāles darbinieks (SIA “Maxima Latvija”), asistents (SIA “Kora MG”), pavārs (SIA “Alta S”). Sīkāka informācija par attiecīgajām vakancēm atrodama Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāles mājaslapā.

Pieejamas arī vairākas vakances pašvaldības iestādēs. Mālupes pagasta pārvalde aicina darbā uz 2014./2015.gada apkures sezonu četrus kurinātājus darbam ar zemspiediena apkures katlu. Pieteikties var līdz 22.septembrim. Arī Veclaicenes pagasta pārvalde aicina pieteikties vienu sezonas kurinātāju darbam ar zemspiediena apkures katlu. Pieteikties var līdz 23.septembrim. Līdz šim pašam datumam var pieteikties Māriņkalna tautas namā par sezonas kurinātāju darbam ar granulu apkures katlu. Savukārt divus sezonas kurinātājus darbam ar zemspiediena apkures katlu darbā aicina Ziemera pagasta pārvalde. Strautiņu pirmsskolas izglītības iestāde “Zemenīte” īdz 25.septembrim aicina pieteikties trīs sezonas kurinātājus darbam ar zemspiediena katlu.


Mālupes pagasta pārvalde aicina darbā deju kolektīva vadītāju uz 0,2 slodzēm, pieteikties var līdz 30.septembrim. Sīkāka informācija par minētajām vakancēm atrodama Alūksnes novada domes mājaslapā.

Komentāri 5

chaklais

Zēl, bet neder. Vai tiesām direktora-rīkotāja vai nodalas vadītāja vai vismaz arodbiedrības prieksnieka vakances nekur nav?!

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 08:11

?

Man interesē, kāpēc Maximā tāda kadru mainība? Mūžīgi vajag kādu strādnieku. Priekš mazās Alūksnes, kur darbu nemaz nav tik viegli atrast, tas ir, maigi sakot, aizdomīgi. Kas vadībai būtu sakāms? Vai varbūt cilvēks tai iestādē netiek uzkatīts par cilvēku, bet par darba lopu? Tādā gadījumā jautājums, vai direktore rīkotāja ir savā vietā?

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 09:25

Alexa

varbūt tiešām atbrīvojot vienu direktoru, nevajadzēs tik bieži mainīt pārdevējas?

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 12:37

Beard

Reti,tomeer Maximaas naakas ievelties. "Lielajaa", kura pie Lazdukalna, nemaniiju kasierei kreeslu.. padir$eni, muusvalodaa. Ja ofiskreeslaapirdeeju izdomaataas "koorporatiivaas eetikas" labad cilveekam liek visu darba mainju kaajaas staaveet - iru vainiigs, nesaceelu trobeli, nepieprasiiju suudziibu/ierosinajumu zhurnaalu, ja taads tur vispaar ir.

pirms 6 gadiem, 2014.09.22 17:25

Ha ha

Piedava meza stradat...pa 10 eur diena, tas ir 8-10h?

pirms 6 gadiem, 2015.01.17 01:08

Vietējās ziņas