Pielāgos skolu audzēkņiem ar funkcionāliem traucējumiem 2

Alūksne 

Beidzies konkurss par darbu veicējiem projektā, kas paredz Alūksnes vidusskolu pielāgot skolēniem ar funkcionāliem traucējumiem. Tajā uzvarējuši SIA “Ozolmājas”, ar kuriem jau noslēgts līgums. Alūksnes vidusskolas direktore Vija Puzule atklāj, ka darbi pie projekta īstenošanas sāksies, tiklīdz iestāsies siltāks laiks.

Projekta laikā Alūksnes vidusskolā paredzēta lifta izbūve, atsevišķu telpu pārbūve, kā arī pārejas izbūve, kas savienos abas Alūksnes vidusskolas ēkas. Izglītības iestādē plānots izveidot otru izeju, tādējādi atrisinot problēmu, kas saistīta ar kontrolējošo iestāžu aizliegumu izmantot skolas aktu zāli lielu pasākumu rīkošanai papildu izejas trūkuma dēļ. Projekta izskaņā Alūksnes vidusskola kļūs par pirmo skolu novadā, kas būs pielāgota skolēniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Komentāri 2

Zane

Nu jā, tur problēmas jau tikai sāksies. Būtībā jau skolotājiem arī ir jābūt gataviem strādāt ar bērniem ar īpašām vajadzībām. Nezinu, vai vidusskolā ir vairāk par diviem pedagogiem, kuriem ir attiecīgas zināšanas?

pirms 11 gadiem, 2010.01.28 13:24

zaza

Ar vienu pliku liftu, nekas netiks pielagots. Ta ir tiraka naudas skerdesana.Puzule laikam nesaprot, ka vinas skola nav so audzenu un nebus.Ja vina sava skola nevar nodrosinat parastiem audzekniem kartibu, tad ka vina tiks gala ar siem, kuriem pieja ir savadaka?vai tiesam neviens nesaprot, ka novada ir jau viena skola un so naudinu vajadzeja ieguldit tai skola.Gribesu redzet ka tas izskatisies. Tiesam kadam ratinkresla invalidam bus jateste pieejamiba visas skolas telpas. Ari ednica un gerbtuve.

pirms 11 gadiem, 2010.01.28 09:12

Vietējās ziņas