Pieņems Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra speciālisti

25.martā no pulksten 13.00 līdz 14.00 Alūksnes novada Sociālā dienesta telpās notiks Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra izbraukuma pieņemšana.

Pieņemšanas laikā klienti var ierasties un iesniegt dokumentus tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai, kā arī interesēties par iespēju saņemt tehniskos palīglīdzekļus. VTPC darbinieks sniegs informāciju par pieejamiem tehniskiem palīglīdzekļiem un iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī iepriekš piesakoties, var saņemt pasūtītos tehniskos palīglīdzekļus. Līdz izbraukuma dienai, klienti var pieteikties gan tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai, gan mājas vizītēm. Mājas vizītes VTPC veic par maksu, informē Alūksnes novad Sociālā dienesta vadītāja vietniece Vija Vārtukapteine.

“VTPC plāno izbraukumus atbilstoši klientu aktivitātēm. Lai ieplānotu vizīti, lūdzam klientus, kas saņēmuši vēstules par tehniskā palīglīdzekļa saņemšanu vai nodošanu un vēlās tos saņemt vai nodot Alūksnē, paziņot VTPC pa telefonu 67552350 vai piesakoties e-pastā [email protected],” aicina V.Vārtukapteine. Ar VTPC plānotājiem izbraukumiem var iepazīties mājas lapā www.nrcvaivari.lv, informācija mainās katra mēneša sākumā.

Vietējās ziņas