Piešķir speciālbalvu arī Alsviķu arodskolas projektam

Noskaidrotas piecas organizācijas, kuras saņems 10 000 eiro aktīvu dzīvesveidu veicinošu projektu īstenošanai mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Narvesen Baltija" rīkotajā konkursā "Diena kā piedzīvojums", par to informē aģentūra LETA.

Katrs no projektiem saņems finansējumu līdz 2000 eiro to īstenošanai, norāda "Narvesen Baltija" valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica.

"Narvesen" pārstāvis Oskars Kupše stāsta, ka tie ir  biedrības "118A" pašapkalpošanās velodarbnīcas projekts, Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra projekts, apvienības "Jums" (Bauska) pieteiktais projekts skeitparka uzlabošanai, kā arī Latgales multimediju darbnīca, kas vēlas uzstādīt ielu vingrošanas trenažierus pie Ozolaines Jauniešu aktivitāšu centra. Starp konkursa uzvarētājiem ir arī dzīvnieku pansija "Ulubele", kuras mērķis ir izveidot labiekārtotu apmācību un sporta laukumu suņiem un to īpašniekiem.

"Papildus balsošanas rezultātā noteiktajiem konkursa uzvarētājiem banka "Citadele" piešķīra savu speciālbalvu diviem projektiem, kuros visvairāk ir padomāts par aktīva dzīvesveida iespējām jauniešiem ar invaliditāti - Ventspils atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām "Cimdiņš", kas paredz iegādāties inventāru bērnu motorikas attīstībai, un Alūksnes novada Alsviķu arodskolas, kurā mācās arī jaunieši ar pirmās, otrās un trešās grupas invaliditāti, projekts, kas paredz arodskolas sporta laukumā nodrošināt vietu, kur audzēkņi varētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ārpus mācību telpām un veikt dažādus attīstošus vingrinājumus," stāsta O.Kupše.

Patlaban esošajā sporta laukumā nav neviena sporta inventāra elementa, kas dotu iespēju cilvēkiem ar invaliditāti uzlabot savas fiziskās spējas, atzīmē bankas "Citadele" pārstāve Ieva Prauliņa.


Vietējās ziņas