Pilsētas bulvārī nomaina apgaismes kabeļus 4

Pabeigti darbi Pilsētas bulvārī, veicot ielu apgaismes kabeļa maiņu. To darīja SIA „Maritec”, kas apsaimnieko Alūksnes pilsētas ielu apgaismojuma sistēmu.


Alūksnes novada dome no pašvaldības budžeta neparedzētiem gadījumiem šim mērķim atvēlēja 13 418 eiro.


Uzņēmuma pārstāvis Kaspars Palms norāda, ka Pilsētas bulvāra posmā no Helēnas ielas līdz Zemgales ielai ieguldīts jauns ielu apgaismojuma kabelis, jo iepriekšējam bija bojāta izolācija, līdz ar to tas vairs nevarēja normāli funkcionēt. Tālākajā ielas posmā apgaismojums ir sakārtots.


Apgaismes stabi un lampas Pilsētas bulvārī no Helēnas līdz Zemgales ielai pagaidām saglabāsies esošie. Tos mainīs, kad radīsies iespēja to īstenot, izmantojot projekta finansējumu. Ja laika apstākļi ļaus, tad jau šoruden varēs uzvest zemi un iesēt zālienu, kā arī uzklāt asfalta segumu, kur to nepieciešams atjaunot veikto darbu dēļ.

Komentāri 4

?

Jā, laba lieta..
BET - kur palika tēma - KAS notiek naktī Alūksnē???????
Par komisiju kaut kādu ar medībām, tā , piemeŗam, jau pāris mēnešus, bet šo norāva pēc dažām dienām?
KĀPĒC gan???

pirms 6 gadiem, 2014.10.23 10:32

rudentiņis

Ļoti vienkārši. Mūsu brašajiem pašvaldības sargiem dūrās acīs, ka tauta izsaka neapmierinātību ar viņu bezdarbību... :)

pirms 6 gadiem, 2014.10.23 11:06

nu gan

kas tu pirmo reizi internetā esi ???

http://aluksniesiem.diena.lv/forums/pilseta/kas-naktis-notiek-aluksne-84978

pirms 6 gadiem, 2014.10.23 11:34

komentētāji

Jā, šis temats nekur nav pazudis. Bet tas, ka ir aktīvisti, kas mēģina "spārdīt miroņus" t.i. celt augšā vecās, pirms pāra gadiem aktuālās tēmas, lai tikai viņiem nepatīkamais temats izietu no galvenajā lapā redzamā Top8 - tas gan ir fakts. Jo neviens jau neies rakņāties pa tā jau sīki sadalītajām foruma sadaļām. Pēdējais precedents, šķiet, bija ar plaši apspriesto Cafe Alūksne, tur, kamēr diskusija bija plaši komentēta, visdrīzāk jau īpašnieki mēģināja to nobīdīt ārpus Top8. Bet to jau viegli atrisināt, viens komentārs un galvenajā lapā atpakaļ... :D

pirms 6 gadiem, 2014.10.23 12:19

Vietējās ziņas