Pilssalā iebraukšana tikai par maksu 9

Ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Aivara Fomina rīkojumu kopš 17.maija ir spēkā  Alūksnes novada domes lēmums par maksas pakalpojumiem pasākumiem Pilssalā un par iebraukšanu Pilssalā.

 Maksas caurlaides būs jāizmanto līdz brīdim, kad pie Pilssalas izvietos maksas automātu. Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka pašlaik maksas caurlaides iebraukšanai Pilssalā var iegādāties Alūksnes tūrisma informācijas centrā Alūksnes Jaunajā pilī otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās. Savukārt bezmaksas caurlaides iebraukšanai Pilssalā izsniegs Alūksnes novada pašvaldības Licencēšanas komisija īpašos gadījumos.

Komentāri 9

apoļs kā pūpols

Vai Alūksnē vispār ir vajadzīgs stadions,novada čempi vaeētu uzspēlēt arī uz kādas pļavas-var pie Apes ielas.Domāju tā visiem kas apmeklē pilssalas stadionu-kā pāri tiltam tā jāšķiras no latiņa!Lai jau Domei tiek!

pirms 11 gadiem, 2010.05.21 18:09

vietējais

Stadions salā ir kā minimums gadus 35, droši vien, ka vēl senāk, vienkārši es senākus laikus neatceros... Kamēr tur nerīko pasākumus ar lielos tūkstošos mērāmu apmeklētāju skaitu, manuprāt, ir pat ļoti okei.
Kas attiecas uz iebraukšanu- komentārā 11:13:44 aprakstītā sistēma taču darbojas visu laiku, kādam varbūt ir oficiāla caurlaide, citi vienkārši brauc, jo zin, ka viņus neviens neaiztiks.

pirms 11 gadiem, 2010.05.21 12:41

kāzu muzikants

Vispār tas tā jokaini - uz Pilssalas ierīkot stadionu. Interesanti, kāda ir tā tapšanas, idejas vēsture? Vai stadions tur jau bija pirms tam? Man kā Alūksnes viesim, pagājušopavasar apstaigājot Pilssalu, radās iespaids, ka šo jauko vietu gan varēja kā nebūt labāk izmantot. Ok - estrāde, lai ir. Vairāk celiņus, sakoptus, saprotams, soliņus, kādu lapeni utt. Bet stadions tik ekskluzīvā vietā - mjā....

pirms 11 gadiem, 2010.05.21 11:15

Sistēma strādās ļoti vienkārši. Visiem pašvaldību darbiniekiem un to draugiem, paziņām, radiniekiem, kā arī deputātiem, to draugiem, paziņām un radiniekiem tiks izsniegtas bezmaksas caurlaides. Pamatojumu atrast nebūs problēmu. Pārējiem jāmaksā vai jāstaigā kājām.

pirms 11 gadiem, 2010.05.21 11:13

alise

Nu gribu redzēt, kā tā sistēma strādās! Pagaidām izskatās, ka atkal nespēj izveidot sakarīgu sistēmu. Neesmu dzirdējusi, ka informācijas centram mainīts darba laiks un caurlaides varēs iegādāties tad, kad vajag. Drīzāk tad, kad ērti informācijas centram. Jūtu līdzi sportistiem, bet arī tautai, kas šo sarežģījumu dēļ saņems dārgākus pasākumus. Ja reiz izsaimniekota nauda stadiona dēļ, tad uz to ir jāreaģē attiecīgajām institūcijām, nevis robs jāaizpilda no parastajiem iedzīvotājiem. Gan jau šitais lēmums pārsteigs ne vienu vien sportistu, kad vajadzēs iebraukt salā un ievest ūdensmotociklus u.c. Dievs dod Alūksnes domei kaut minimālas saprāta paliekas un netērēt naudu dārgos automātos, bet gan cilvēku nodarbināšanā, lai pie Alūksnes bezdarba saņemtu kādu iespēju nopelnīt.

pirms 11 gadiem, 2010.05.21 03:26

Igors

Diemžēl, domes deputāti ir aizmirsuši ka Pilssalā atrodas stadions. Ko tad godājamie deputāti var piedāvāt nelabvēlīgos laika apstākļos? Sākot ar jūniju katru otrdienu un ceturtdienu notiks novada čempionāts futbolā. Sacensību dalībnieki automašīnas novieto pie Altiņa (tuvāk neviena stāvlaukuma nav), pārģērbjās turpat stāvlaukumā (jo kur tad stadionā noliks savas drēbes), īsajos sporta tērpos no pilsētas centra joņo uz stadionu, nospēlē savu spēli, un gaidot nākošo spēli, kura ir pēc stundas vai divām, ir izvēles priekšā. Kāda tad nabaga fizkultūrietim ir izvēle? Pusplikam mirkt lietū (tribīņu un nojumes nav) vai skriet uz pilsētas centru uz mašīnu un pēc laika atkal atpakaļ uz nākošo spēli.
Paldies deputātiem, ka tā rūpējās par cilvēkiem. Gribētu redzēt arī kādu no viņiem tā paskraidot.
Ja kāds no Jums, cienījamie deputāti, teiks, ka tas ir veselīgi, tad iesaku arī Jums savas automašīnas novietot stāvlaukumā pie Altiņa un uz novada domi staigāt kājām. Attālums apmēram ir tāds pats kā no stāvlaukuma līdz stadionam.
Stadions ir domāts sportiskām vajadzībām un tādēļ jādomā par to, lai to apmeklēt būtu pēc iespējas ērtāk, nevis izdomāt dažādus šķēršļus.

pirms 11 gadiem, 2010.05.20 22:01

vietējais

nu pogaiņiem jau vajag salu apciemot,arī zivju inspektoriem-resnajam čirkainim,jo ar kājām šie zēni jau nav raduši iet-var zaudēt formu....

pirms 11 gadiem, 2010.05.20 12:08

Varējāt jau nu arī caurlaides cenu pieminēt...

pirms 11 gadiem, 2010.05.20 08:49

Vietējās ziņas