Pilssalā paplašina bērnu rotaļlaukumu 6

Alūksnes Pilssalā šonedēļ uzsākti bērnu rotaļlaukuma ierīkošanas otrās kārtas darbi, papildinot jau pērn uzstādītos rotaļu elementus pirmās kārtas laikā. Līdz šim laukumā jau bija izvietoti elementi bērniem vecumā līdz trim gadiem, bet tagad būs arī lielākiem bērniem.


Laukumu turpina paplašināt virzienā uz volejbola laukumu pusi. Saskaņā ar iepirkumu procedūras rezultātiem, darbus veic SIA „ZDZ”. Otrajai kārtai Alūksnes novada dome no pašvaldības budžeta līdzekļiem atvēlējusi 63 772,69 eiro.

Alūksnes novada domes projektu vadītāja Sanita Adlere norāda – laukuma aprīkošana aizkavējās, jo kavējās lielās virvju tīkla piramīdas pasūtījums, kas ir specifiska.

“Pretējā gadījumā laukums būtu aprīkots jau līdz Alūksnes Pilsētas svētkiem. Otrajā kārtā izvietos divvietīgas šūpoles, šūpoles – grozu, četrvietīgu karuseli, bumbu līdzsvara rotaļām, rotaļu kompleksu ar slīdkalniņu. Elementi jāuzstāda līdz 4.oktobrim. Līdz ar to bērnu rotaļlaukuma ierīkošana Pilssalā būs pabeigta – atliks pludmales zonas ierīkošana, kas arī ir paredzēta Pilssalas attīstības plānā,” stāsta S.Adlere.

Tāpat kā jau pirmajā kārtā izbūvētā rotaļlaukuma daļā arī šeit segums būs smilts un kā akcenti reljefa paaugstinājumi – zāliena pauguri.

Komentāri 6

...

nezin kāpēc tie darbi rudenī sākas?
Lai nesabojā jauno laukumu, lai nenāk , jo auksts rudens dr''iz sāksies?

pirms 6 gadiem, 2014.09.07 12:41

.>

To stadionu arī taisīja, taisīja un celiņus bruģēja novembrī... Nu ja, pavasarī bija jātaisa pa jaunam , jo tas bruģis bija pilnīgi izjucis, izuirkājies...
Kāds ir slavenais stadions jau mēs redzam...

pirms 6 gadiem, 2014.09.07 20:40

hihi

ja otkati deg, tad kaut vai ziemas spelgonī dragās...

pirms 6 gadiem, 2014.09.07 22:03

x

Cēli skan - projektu vadītāja. Diez kā būtu ar kāda projekta uzrakstīšanu? Iedzīvotāju nodokļos samaksāto naudu jau nav māksla iztērēt. Viens lemj, otrs tērē, abiem labi un pa vidu arī neviens nemaisās.

pirms 6 gadiem, 2014.09.07 12:49

Nepareizi

Lai adlers slavas dziesmas nākamajā pašaldību vēlēšanu avīzē varētu ielikt (Dukuļa kungs nepaspēs), tad manā izpratnē Otrajai kārtai Alūksnes novada dome no pašvaldības budžeta līdzekļiem atvēlēto summu 63 772,69 eiro ir nelietderīgi iztērējusi, jo to varējadarīt par Eiropas Savienības projektu fondu līdzekļiem,bet redz, te viņa kundze nevarēs atskaties iesniegt. un vieglāk jau ir paņemt to pašvaldības naudu

pirms 6 gadiem, 2014.09.08 00:15

viesis

Kāpēc nevar uzlikt kaut kur normālus vingrošanas stieņus (pievilkšanās stienis, līstekas). Viss vai nu bērniem vai pensionāriem.

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 11:09

Vietējās ziņas