Pirks auto, remontēs skolas zāli un katlumāju 6

Nekustamo īpašumu pārdošanas rezultātā Pededzes pagasta pārvalde ieguvusi papildu 30 000 latu, ko plānots izmantot vieglās automašīnas iegādei pagasta pārvaldes vajadzībām, pamatskolas zāles remontam un saliekamās – kustīgās sienas iebūvei, kā arī pagasta katlumājas jumta remontam.

Mārkalnes un Pededzes pagastu pārvalžu vadītāja Inta Ņikitina atklāj, ka šobrīd tiek veikta iepirkumu procedūra par vieglās automašīnas iegādi pagasta pārvaldes vajadzībām. Šobrīd pagasta pārvaldes īpašumā ir 1988.gadā ražota automašīna. Tā savu laiku jau nokalpojusi, tāpēc arvien biežāk tai nepieciešams remonts, kas prasa papildu izdevumus. “Automašīna ikdienas darbā ir ļoti nepieciešama. To izmantojam uz vietas pagastā, pārvadājot no vienas vietas uz otru bezdarbniekus, kā arī dodoties darba darīšanās uz Mārkalnes pagastas pārvaldi, par kuru atbildu. Ar veco automašīnu mums palaikam gadās problēmas, tāpēc nonācām pie secinājuma, ka izdevīgāk ir iegādāties jaunu, nevis tērēt naudu vecās remontam. Lai ietaupītu līdzekļus, plānojam iegādāties lietotu automašīnu, kas varētu maksāt ne vairāk par 8000 latu,” pamato I.Ņikitina.

Viņa atklāj, ka šobrīd iepirkumu procedūra uzsākta arī par Pededzes pamatskolas zāles remontu un saliekamās – kustīgās sienas iebūvi. Tā kā šobrīd pamatskolas aktu zāle un sporta zāle atrodas vienā telpā, plānots, ka līdz ar sienas iebūvi to nepieciešamības gadījumā varēs sadalīt divās daļās. “Šī nepieciešamība mums radās jau pirms kāda laika. Ir situācijas, kad zāli vajag izmantot diviem dažādiem pasākumiem, tāpēc kā risinājumu šai problēmai saskatījām atsevišķas sienas iebūvi, lai  nodalītu telpas. Protams, tas būs iespējams vien tad, ja pasākums nebūs liels. Piemēram, prezentācija vai nodarbības,” skaidro I.Ņikitina. Viņa norāda, ka bez sienas iebūves remontdarbu laikā paredzēta arī zāles grīdas slīpēšana un lakošana. Visus ar Pededzes pamatskolas zāli saistītos darbus paredzēts pabeigt līdz mācību gada sākumam.

Komentāri 6

es!

malacis- tak autobus jauv ir [protams, pagasta, bet skolas vajadzībām arī ;)] ;D nafig mašīnu? ;)

pirms 10 gadiem, 2010.08.01 15:29

malacis

Kas Pededzei paarvaldnieks?
Saprot un rubii fisku - izgliitiibai vajag, un transports noder.Padedziesi rullee!

pirms 10 gadiem, 2010.07.26 22:23

Dzīvo! Pat vairāk nekā tu vari iedomāties! PSc!

pirms 10 gadiem, 2010.07.24 12:34

Vietējās ziņas