Pirmajā autobusa reisā Alūksne - Anna - Gulbene brauca seši pasažieri 3

Pirmajā autobusa reisā Alūksne-Anna-Gulbene brauca seši pasažieri, divi no tiem pilnu maršrutu, par to Nacionālajai informācijas aģentūrai "Leta" vēsta SIA "Alūksnes autoosta".

Pirms tam aģentūru LETA Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informēja, ka līdz 9.novembrim eksperimentālā kārtā pirmdienās un piektdienās tiks nodrošināta autobusu kustība Alūksne-Anna-Gulbene.

Valsts SIA "Autotransporta direkcija" Alūksnes novada pašvaldību informējusi, ka Sabiedriskā transporta padome nolēmusi uz sešiem mēnešiem atklāt jaunu reģionālas nozīmes maršrutu. Autotransporta direkcijai uzdots pēc pieciem eksperimenta mēnešiem informēt Sabiedriskā transporta padomi par eksperimentālā pārvadājuma rezultatīvajiem rādītājiem. Šī jaunizveidotā maršruta pastāvēšana ilgtermiņā ir atkarīga no pasažieru skaita.


Komentāri 3

opā

šajā maršrutā ir 54 km...braucot ar Jēkabpils autobusu-42 km...?nez pa kuriem līkumiem vēl brauc? un cena...3.20..?!!!

pirms 7 gadiem, 2014.05.14 12:37

hopā

bet taču rakstīts, ka iebrauc arī Annā. bet vispār vajag vienreiz izbraukt, tad zināsiet pilnīgi visas pieturas, par kurām bija jau rakstīts arī iepriekš :)

pirms 7 gadiem, 2014.05.14 15:13

mirka

ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОСМОТРИТЕ!
Ребята, я чуть с ума не сошла, зашла на 5 минут, заработала 15 баксов, теперь всем советую. Уже и деньги получила на карточку, можно смело работать (авторизация через вк) --> http://vk.cc/2yA0ez

pirms 7 gadiem, 2014.05.15 12:49

Vietējās ziņas