Pirmās senioru grupas Alūksnē uzsāk datorapmācības 2

Šonedēļ Alūksnes novada vidusskolā pirmie novada seniori skolotājas Līgas Krūmiņas vadībā uzsāk Lattelecom sociālās atbildības iniciatīvas "Pieslēdzies, Latvija!" datorkursus. Datora un interneta apmācības norisināsies līdz pat oktobrim, un tām joprojām var pieteikties ikviens interesents no 50 gadu vecuma. Par to informē "Lattelecom" sociālās atbildības iniciatīvas „Pieslēdzies, Latvija!” vadītāja Līga Bite.


„Pašreiz vairāk nekā puse no 2300 senioriem, kuri pieteikušies "Pieslēdzies, Latvija!" apmācībām, ir bez priekšzināšanām datora un interneta lietošanā un vēlas tās apgūt no pašiem pamatiem. Tas liecina, ka arvien vairāk Latvijas senioru vēlas iekļauties mūsdienu sabiedrībā un apgūt datorprasmes gan ikdienas lietošanai, gan darba vajadzībām,” skaidro L.Bite.


Viņa stāsta, ka visvairāk pieteikumu apmācībām šobrīd saņemti no Rīgas un pierīgas reģiona – vairāk nekā 1600, bet katrā novadā – Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē – reģistrējušies vairāk nekā simts dalībnieki vecumā pēc 50 gadiem. Jau vairāk nekā 60 skolotāju ir atsaukušies, lai pašaizliedzīgi un ar entuziasmu piedalītos savas pilsētas un novada iedzīvotāju labklājības uzlabošanā.


Bezmaksas apmācībām aicināts pieteikties ikviens interesents pēc 50 gadu vecuma, darba dienās no plkst. 8:00 līdz 21:00, zvanot pa bezmaksas tālruni 80000822 vai aizpildot reģistrācijas anketu internetā www.piesledzieslatvija.lv. Zvanot pa norādīto tālruni joprojām aicināti pieteikties arī pasniedzēji.


"Pieslēdzies, Latvija!" apmācības latviešu un krievu valodas grupās notiks visā Latvijā, grupas komplektējot pēc iespējas tuvāk senioru dzīvesvietai.


Komentāri 2

krokusiņš

Malacis Līga,ka uzņēmusies senioru apmācību!

pirms 6 gadiem, 2014.06.17 09:14

Vietējās ziņas