Pirmdien VID Alūksnes klientu apkalpošanas centrā nebūs pieejami vairāki pakalpojumi 3

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vērš uzmanību, ka pirmdien, 30.jūnijā, sakarā ar AS "Sadales tīkls" plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā VID Alūksnes klientu apkalpošanas centrā tiks pārtraukta elektroenerģijas padeve. VID Alūksnes klientu apkalpošanas centrā elektroenerģijas padeve tiks pārtraukta laikā no pulksten 8.30 līdz 12.00. Tādējādi pirmdien, 30.jūnijā, klientu apkalpošanas centrs būs pieejams apmeklētājiem kā ierasts, proti, laikā no pulksten 8.15 līdz 19.00, taču jāņem vērā, ka elektroenerģijas padeves pārtraukuma dēļ iedzīvotājiem nebūs pieejami vairāki klientu apkalpošanas centra ikdienā sniegtie pakalpojumi. Nebūs pieejama nodokļu informācijas sistēma, tādēļ nebūs iespējams veikt izmaiņas algas nodokļu grāmatiņās, iszniegt dažāda veida izziņas, reģistrēt nodokļu maksātājus un veikt izmaiņas reģistrācijas datos, kā arī veikt kases aparātu, kvīšu, biļešu reģistrāciju. Tāpat nebūs iespējams sniegt praktiskas konsultācijas EDS lietotājiem.

Minētos pakalpojumus iedzīvotāji varēs saņemt tuvākajos VID klientu apkalpošanas centros: Balvu un Gulbenes klientu apkalpošanas centrā. Elektrības padeves pārtraukuma laikā no klientiem tiks pieņemti visa veida dokumenti un sniegtas mutiskas konsultācijas.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID informatīvo tālruni 1898 (no 3.jūlija - 67120000), sūtīt savu jautājumu uz e-pasta adresi "[email protected]" vai vērsties ar jautājumiem jebkurā tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā. VID klientu apkalpošanas centru adreses pieejamas VID mājaslapā" www.vid.gov.lv" sadaļā "Kontakti".

VID pateicas iedzīvotājiem par izpratni un atvainojas par sagādātajām neērtībām!


Komentāri 3

Aculiecinieks

Par to vai tad nevajadzētu paziņot mazliet agrāk, lai cilvēks var ieplānot?
Kaut kā jocīgi,ka to pasniedz svētdienā un vēl pēcpusdienā.

pirms 6 gadiem, 2014.06.29 15:46

.>

Kuram tas interesē? VID am jauna milzu ēka ar milzu nodokļu maKsātāju naudu, cits citu atrast nevarēs.,
Ķeksītis klāt, paziņots...un lepni pārgriezta lente..Tas nekas ka visādas šmuces pat tur gan celtniecībā, gan ar logiem, ..sīkums, tas tak mūsu VIDs!!!
Un tad vēl kādu pusmiljonu vajadzēs jauniem datoriem, instruktoriem, nu - laba dzīve..un vēl Mežaparks..
Fu, tāds sīkums kā informēt nodokļu maksātājus, fu...

pirms 6 gadiem, 2014.06.29 16:51

,

ko rejas aluksnes zinam jaut`ajiet kapec tik velu iespejams ka bija laicigi pazinot, vai tad skriesi pirmajas rindas

pirms 6 gadiem, 2014.06.29 17:06

Vietējās ziņas