Policija aicina neaizmirst par savu mantu drošību

Policija aicina neaizmirst par savu personīgo mantu drošību gan apmeklējot izklaides vietas, gan atpūšoties pie ūdenstilpnēm, gan arī citviet pilsētā.

Policijā arvien tiek reģistrēti gadījumi, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības par nozagtiem tālruņiem un citām personīgām mantām.

Lielāko daļu šo gadījumu vieno fakts, ka cilvēki savas personīgās mantas ir atstājuši bez uzraudzības vai pievērsuši nepietiekamu vērību tam, lai tālruņi un maki, un citas lietas atrastos drošā, zagļiem nepieejamā vietā.

Tādēļ policija atkārtoti aicina, ja, piemēram, dodaties peldēties, neatstājiet ūdenstilpnes krastā savas mantas bez uzraudzības, apmeklējot publiskus pasākumus, neņemiet līdzi vērtīgas lietas un lielas skaidras naudas summas, izejot no mājas, pārliecinieties, ka esat aizslēguši dzīvesvietas durvis, tas attiecas arī uz brīžiem, kad esat mājās – durvis vienalga vajag turēt aizslēgtas, jo garnadži pavisam īsā mirklī var iekļūt mājoklī un paņemt vērtīgākās lietas, kas atrodas priekštelpā.

Tāpat, esot publiskā vietā pārliecinieties, ka naudas maks, telefons atrodas drošā vietā – aizvērtā somā, apģērba iekškabatās, nevis, piemēram, bikšu aizmugurējā kabatā, kas ir lieliska vieta, ja vēlaties šīs lietas uzdāvināt kādam zaglim.

Vietējās ziņas