Policija turpina noskaidrot attēlos redzamo mantu īpašniekus 2

Valsts policijas jau informēja, ka Vidzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Zemgales reģiona izmeklēšanas laikā vairākos kriminālprocesos aizturējusi trīs personas un veikusi kratīšanu kādā adresē, kurā atrasti un izņemti vairāki desmiti mantu, kas, iespējams, ir zagtas. Starp izņemtajām mantām ir visdažādākie darba un celtniecības instrumenti (skrūvgriežņu komplekti, slīpmašīnas, urbjmašīnas un citi), vairāki motorzāģi, nozagtu automašīnu detaļas, riepas un citi priekšmeti.

Policija pateicas iedzīvotājiem, kas pievērsa uzmanību izplatītajai informācijai- vairākas no zagtajām mantām jau atradušas savus likumīgos īpašniekus. Vienlaikus atkārtoti aicinām iedzīvotājus, kas cietuši no citu personu noziedzīgām darbībām, rūpīgi aplūkot attēlos redzamās mantas (fotogrāfiju klāsts papildināts) un gadījumā, ja atpazīstat tās kā savu īpašumu, atkārtoti vērsties policijas iecirknī, kurā rakstījāt iesniegumu par zādzību vai zvanīt 25958075.


Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, zādzības notikušas ilgākā laika posmā un visā Latvijas teritorijā. Aizturētās personas zagušas gan automašīnas, gan dažādas mantas no automašīnām, garāžām, šķūņiem, māju pagalmiem.


Izņemto mantu fotogrāfijas (papildināts) aplūkojamas Valsts policijas mājas lapā www.vp.gov.lv. sadaļā Jaunumi.

Komentāri 2

atpazīsti nu

tā figūrā man kādreiz piederēja......... mācies fotogrāfēt

pirms 7 gadiem, 2014.04.01 10:33

...

paskatījos linku, bet pēc sadaļas "Jaunumi" nekādas tamlīdzīgas fotogrāfijas neatradu!

pirms 7 gadiem, 2014.04.04 16:30

Vietējās ziņas