Alūksnē brīvdienās aizturēts dzērājšoferis

Sestdien agri no rīta Alūksnē, Lielā ezera ielā aizturēts automašīnas „Opel” vadītājs, kuram konstatēts 1,71 promiles reibums, „Alūksnes un Malienas ziņas” informē Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.


Aizvadītājās dienās kopumā reģistrēti desmit transportlīdzekļu vadītāji, kuri sēdušies pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā. Astoņos gadījumos automašīnu vadītāji bijuši vairāk nekā 1,5 promiļu reibumā, savukārt četros gadījumos vadītāji bijuši bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.


Vidzemes reģionā dzērājšoferi konstatēti daudzviet, kā Kocēnos, Skultē, Līgatnē, Valmierā. Lielākais reibums konstatēts šoferim Skultes pagastā – 2,99 promiles, kurš dzērumā ar automašīnu „Volvo” iebrauca grāvī, turklāt bija sēdies pie stūres bez autovadītāja tiesībām. .

Kopumā policija laikā no 6. līdz 9.decembrim saņēma informāciju par 185 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu.


Reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kur sešos no gadījumiem ir sešas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies desmit transportlīdzekļu vadītāju – astoņi automašīnu vadītāji un viens velosipēdists, savukārt viena persona atteikusies no pārbaudes. Noformēti 170 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 92 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu. Tāpat notikušas arī zādzības, par ko uzsākti kriminālprocesi.

Policijas ziņas