Alūksnē konflikta laikā vīrietis gūst miesas bojājumus 3

Valsts policijā 27. maijā saņemta informācija, ka Alūksnē, Tirgotāju ielā, savstarpēja konflikta laikā miesas bojājumus guva kāds vīrietis.
“Sākotnējā informācija liecina, ka starp diviem vīriešiem notikusi vārdu apmaiņa, viens no vīriešiem konflikta laikā sabojāja otra automašīnu, pēc kā otru vēl arī pagrūda un viņš nokrita pa kāpnēm, kā rezultātā tika nodarīti miesas bojājumi. Iespējamā vainīgā persona ir aizturēta, policijā sākts kriminālprocess. Notiek izmeklēšana,” informē Valsts policijas pārstāve Zane Vaskāne.


Komentāri 3

maris992

Dzērājs prasīja naudu,neiedeva. Tad tas izsita auto logu. Izsauca policiju,tad dzērājs viņu noripināja pa trepēm.Itkā smagi,gūža kirdik :(

pirms gada, 2020.06.05 11:39

Čiekurs Egle

@maris992 Ja ir tā kā saki, baigi žēl, jo dzērītim jau par to nekā nebūs, viņiem tāpat tikai viena lieta galvā. Traki tracina dzērīši zināmās vietās, nav prognozējami, prasa cigaretes, naudu, mīž kur pagadās. Vai tiešām pilsētai un valstij nav nekādu līdzekļu kā ar šādiem cīnīties? Kā siltums klāt, tā pilnīgi vēmiens nāk redzot tos purnus, pie tam, vienus un tos pašus, gadiem.

pirms gada, 2020.06.05 16:23

kurkulis13

Alūksnes policija ir savdabīgs veidojums kur darbinieki iet uz darbu, bet ne strādāt. Taisni brīnums, ka šajā gadījumā ir kaut kas ierosināts, Ticamāk, ka tas dzērājs ir kaut kāds kļaksveidīgais, no kā neko nevar paņemt.Bet ja vainīgais būtu uhhhhh kāds, tad lietu izbeigtu, jo nav sastāva. Reāli Alūksnē pēc palīdzības var vērsties tikai caur ministru. Arī tālrunis 110 nav adekvāts, jo nekas nenotiek. Ja nu kādam patiesība kož acīs esmu gatavs tikties un savus argumentus pierādīt.

pirms gada, 2020.06.06 00:13

Policijas ziņas