Gaujienā zog visu, kas nav piesiets 1

Vakar informējām par 16.septembrī no rīta konstatētajām zādzībām Gaujienā, kur apzagtas vairākas māju pagalmos stāvēšanai novietotas automašīnas.

Savukārt dienas laikā policijā saņemta informācija par vēl vairākām zādzībām, kas nakts laikā notikušas Gaujienā. No mājas pagalma nozagti divi velosipēdi, kas vēlāk atrasti pamesti aiz kāda šķūnīša, no cita pagalma nozagts bērnu velosipēds "Schark" 20 latu vērtībā, Druvas ielā no pagalmā novietotas automašīnas "Volkswagen Passat" nozagti 40 litri degvielas, bet no automašīnas bagāžas nodalījuma - 10 litri dzesēšanas šķidruma, bet no automašīnas salona nozagta nauda, informēja Jukāma.

Tāpat saņemta informācija, ka Gaujienā no mājas pagalmā novietotas neaizslēgtas automašīnas "Audi" nozagta magnetola, no citas neaizslēgtas "Audi" markas automašīnas nozagts mūzikas pastiprinātājs "JBL 400W", bet citā adresē no šķūnītī novietota motocikla degvielas tvertnes nozagti 20 litri degvielas. Tāpat nakts laikā no automašīnas "GAZ" nozagti 20 litri degvielas, bet no veļas auklas nozagti pieci žāvēties izkārti dvieļi.

Reģistrētā informācija liecina, ka zagļi ņēmuši "visu, kas nav piesiets" un labprāt izmantojuši iedzīvotāju vieglprātību, atstājot vērtīgas mantas bez uzraudzības un neaizslēgtās automašīnās.

Policija aicina iedzīvotājus sniegt informāciju, ja Gaujienā novērotas svešas, agrāk neredzētas personas vai transportlīdzekļi. Informēt policiju iespējams, zvanot uz tālruņa numuru 64301402 vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Komentāri 1

Policijas ziņas