Iekrīt tranšejā 10

14.septembrī 00:30 Alūksnē Baložu bulvāra un Pils ielu krustojumā divi 1990. gadā dzimuši Alūksnes un Rīgas iedzīvotāji iekrituši neapgaismotā un nenorobežotā siltumtrases tranšejā.

Komentāri 10

Leo

Nabaga rīdzinieki, nav pieraduši lavierēt pa Alūksnes izrakātajām ielām, Mēs vietējie gan zinām, ka bedre var būt pilnīgi visur, un neviens nenopūlēsies ar norobežošanu!!!
Mēs esam piesardzīgi un izveicīgi, kā indiāņi, mūs tik viegli bedrē nenoķert!!
Vispār jau brīnums, ka tik ilgi neviens tajās bedrēs neiekrita!

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 16:42

a

iekrituši jau ir vairāki, tikai veiksmīgi viss noklusēts

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 16:49

Bonds

Drīz jau mēs -alūksnieši - droši vrarēsim piedalīties bezceļu orientēšanās sacensībās, kā arī dot bezceļu braukšanas paraugstundas. Būsim taču gala daudz un lgi trenējušies ! Domāju, ka panākumi neizpaliktu.
Vispār jau brīnums, ka pie šitā haosa ceļu/bezceļu jomā pie mums tomēr ir ļoti maz visādu starpgadījumu, avāriju - mūsu meistarība aug ar katru dienu, nedēļu ....

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 16:49

Burkāns

un kas par to atbildēs,jo tur jau vairāki iekrituši???
kāpēc neviens vēl nesūdz-naktī neapgaismotas bedres?

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 17:02

kālis

Neviens neatbildēs!
Neatbildēs par to,ka laužam savas automašīnas bedrēs, ielas ir neapgaismotas, silta ūdens nav, apkures tik drīz nebūs, vainīgo nav un nebūs.
Var būt, ka šajā gadījumā , ja bedrē iekritušie uzrakstījuši iesniegumu,negadījums vismaz tiks izskatīts,bet vainīgo vienalga nebūs!!!

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 17:30

Aplauztais kastanis

"..neapgaismotā un nenorobežotā siltumtrases tranšejā." - šī teikuma daļa izsaka visu. Tāda šī tranšeja ir jau nedē''lām ilgi, bet Alūksnes novada atbildīgajām amatpersonām viss pie vienas vietas - ka tik pašiem katru mēnesi alga kontā tiek ieskaitīta, par to, kas notiek uz ielām, viņiem nospļauties. Novada vēlēšanas pagājušas un amati sadalīti, nu uz četriem gadiem miers. Tikai - arī 100 dienas nu jau pagājušas sen, kopš valda jaunā vadība, būtu tā kā laiks sākt nopietnus darbus darīt, ko tauta redz, nevis tikai gudri runāt, ka par padarīto lai runā darbi. Tur jau tā lieta, ka līdz šim tie "darbi vēl nav runājuši"...
.

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 22:06

iedzīvotājs Y

varētu jau paprasīt, bet pastāv iespēja, ka būvnieks aizlaižās pa visam, tad mēs varam palikt pie sasistas siles, ne ceļa, ne naudas, te jau iepriekšējie domes darboņi, kuri arī tagad pie siles sēž glaunos uzvalkos, savās kabātās, vai pārteicos, savās interesēs uzdarbojušies. Dukuļa kungs, turiet acis, ausis, vaļā un neticiet blefotājiem! Ir jau darbinieki, kas sāk raustīties, un sāk saprast, ka domē ir jāstrādā nevis kafija jādzer pa nodokļu maksātāju naudu. Izpilddiretore vispār komunicēt nemāk, tik rēc pa klausuli, bet ko var gribēt no sociālā darbinieka, kaut gan, ja ir tāda skola beigta, tad jau būtu jābūt iejūtīgai, ak vai, bet diplomdarbu, taču pati nerakstīja :-))))

pirms 7 gadiem, 2013.09.17 09:41

tiesnesis

beidzot no šitiem visiem "būvniekiem" atbildību vajadzētu paprasīt un arī no pašvaldības kā pasūtītājiem, kā liekas, kam viss, kas notiek, vienalga

pirms 7 gadiem, 2013.09.17 08:53

Ko

Pie Pils arī, tūristiem ko brīnīties, trotuārs ir gar PILS priekšu un tad - pēkšņi nav bet ir DZIĻA bedre....un tā jau vismaz pusgadu.
Norādes, protams, nekādas, šņores vēl jo mazāk.
Šodien pat tūristi skatījās uz trotuāru uz NEKURIENI, labi ka dienā, jo kritiens tur nepajokam...

BET, ja jau izturējām pilsētas svētkus, izturējām puķu augusta pasākumu - visi dzīvi, paldies Dievam, tad laikam tā arī jābūt????

pirms 7 gadiem, 2013.09.17 13:51

...

Nu, veerojot situaaciju un veel njemot veeraa, ka mums ir jauna pilseetas galva, varu izsecinaat, ka taa galva nav nekaada gaishaa. Bardaks turpinaas, visas lauku piensaimnieces, shkjetereetaajas un traktoristi savaas vietaas... Varbuut tik pat eedeliiga taa galva, kaa visas paareejaas ?????? Taapeec klusee ???

pirms 7 gadiem, 2013.09.18 17:27

Policijas ziņas