Ietriecas automašīnā - cieš viens no autovadītājiem

Ziņots, ka 26.augustā, Alūksnes novadā, Ziemeru pagastā, autoceļa Lucka – Alūksne 9 kilometrā, 1969.gadā dzimis vīrietis neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā rezultātā transportlīdzeklis uzbrauca 1957.gadā dzimušā vīrieša vadītajai automašīnai “Audi”, kura bija apstājusies, lai veiktu kreiso pagriezienu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Audi” vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.


Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 25.augusta līdz 28.augustam, saņemta informācija par 210 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 26 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 60 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 48 nodarījumi pret īpašumu.

Vēl aizvadītajās brīvdienās Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēts 20 ceļu satiksmes negadījumi. Deviņos no negadījumiem saņemta informācija par 15 cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies 8 vadītāji. Noformēti 259 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 152 bija par ātruma pārsniegšanu.

Policijas ziņas