Video: Vidzemē kāds jaunietis vienā dienā divas reizes tiek noķerts par ātruma pārsniegšanu 5


Valsts policija 21. aprīlī kādam šoferim Vidzemē divas reizes noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par braukšanas ātruma pārsniegšanu. Otrā reizē vīrietis ne tikai pārkāpis ātrumu, bet uz skumjām par strīdu ar draudzeni pie stūres sēdies vairāk nekā divu promiļu reibumā. Informē VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Otrdien, 21.aprīlī, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, ap pulksten 15:00 Alūksnē, Dārza ielā fiksēja atļautā braukšanas ātruma pārkāpumu, kur 1997. gadā dzimis vīrietis vadīja BMW markas automašīnu ar ātrumu 99 km/h, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 50 km/h. Vadītājs paskaidroja, ka “nedaudz uzspiedis gāzes pedāli, bet nav vēlējies tīši pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu”. Par pārkāpumu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, kur piemērots administratīvais sods, proti, naudas sods 300 eiro apmērā. Jāpiemin, ka vīrietis par līdzīgiem pārkāpumiem bija nonācis policijas redzeslokā jau iepriekš.

Šīs pašas dienas vakarpusē, īsi pirms pulksten 18:00 tika saņemta informācija, ka no Gulbenes virzienā uz Alūksni, iespējams, alkoholisko dzērienu ietekmē, agresīvi pārvietojas kāds BMW transportlīdzeklis, kuram bija zināma valsts reģistrācijas numura zīme. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes norīkojums, kas konkrētā transportlīdzekļa vadītājam jau dienā noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu, devās pa autoceļu Litene - Gulbene, nolūkā pārbaudīt saņemto informāciju. Mirkli vēlāk uz autoceļa Litene - Alūksne 15. kilometrā šis BMW markas transportlīdzeklis tika apturēts par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Jaunietis vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir līdz 90 km/h, pārvietojās ar 147 km/h lielu braukšanas ātrumu.

Pārbaudot vadītāju, konstatēts, ka 1997. gadā dzimušais vīrietis, pie transportlīdzekļa stūres sēdies alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatēja  2,17 promiļu lielu reibumu. Jautāts, kādēļ atkal pārsniedzis braukšanas ātrumu un vēl pie tam alkohola reibumā, jaunietis atzina, ka sastrīdējies ar draudzeni, tādēļ nedaudz iedzēris, bet arī šajā gadījumā nav vēlējies pārkāpt atļauto braukšanas ātrumu.

Valsts policijas aicina visus autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku dzīvību. Nesēsties pie stūres, ja lietoti alkoholiskie dzērieni. Alkohola lietošana un braukšana nav savienojamas lietas.

Komentāri 5

vellavarti

tam policistam,kurš bija pie stūres,pašam jānoņem tiesības par šādu agresīvu,bebīlu braukšanu.Beha lido ar 147......tas plānprātiņš vēl lien pretējā joslā.Tādiem policijā nebūtu jāstrādā.Šī rīcība būtu jāizmeklē.

pirms gada, 2020.04.23 22:21

zile57

Jāizmeklē ir gan : tikai ne policijas rīcība, bet šitāda nervoza vadītāja psihiskais stāvoklis. Varbūt nemaz pie tiesībām un stūres nevar laist, ja jau katrreiz, kad kāds uztraukums, strīds vai neveiksme, kāja negribot un pašam nejūtot spiež uz gāzes pedāli... Kurš viņam tiesības iedevis? Un par cik?

pirms gada, 2020.05.04 15:45

maris992

Liec mierā ceļu policistus . Droši vien pats esi agresīvai pārkāpējs, kurš jāsūta uz psiholoģisko ekspertīzi !!

pirms gada, 2020.04.24 08:45

vellavarti

klau tu pi----s 992,esmu mierīgs autovadītājs,esmu pret tādiem krāniem,bmw lielai daļai ir diagnoze.tu laikam pakaļas bučo aizstāvēdams...tādiem kā tu tiesību gan ka nav,jo plānprātiņi nevar iemācīties vienkāršas lietas.

pirms gada, 2020.04.24 17:42

PeterisT

beidzot šis agresīvais lidotājs ir noķerts. regulāri pa pilsētu lidoja lielā ātrumā, nerēķinoties ar citiem braucējiem, gājējiem, labi, ka viņu noķēra policija, nevis pasarg DIEVS būtu, kādu bērnu notriecis, vai vēl kādu citu. jo tas, ka ir nopircis BMW, vēl nenozīmē, ka pietiek smadzeņu šāda jaudīga auto vadīšanai. un vispār jau parasti saka, ka šie te agresīvie uz ceļa, ir mazu krāniņnu īpašnieki, jo tiem, kam viss ir kārtībā, pašpārliecinātam vīrietim, viņš cienīs citus autovadītājus un uzvedīsies mierīgi uz ceļa.

pirms gada, 2020.04.24 09:01

Policijas ziņas