Premjeri Laimdotu Straujumu „ēnos” alūksniete 3

Ministru prezidente Laimdota Straujuma piedalīsies Ēnu dienā, dodot iespēju pieciem skolēniem no Tukuma, Varakļāniem, Alūksnes, Liepājas un Rīgas iepazīties ar premjeres ikdienas darbiem. „Ēnot” premjeri Laimdotu Straujumu dosies  Laine Kļaviņa no Alūksnes vidusskolas 12.klases

Interese par Ministru prezidentes darbu gan jaunāko, gan vecāko klašu skolēnu vidū bija ļoti liela. Skolēnus atlasīja sīvā konkurencē starp vairāk nekā 40 motivētiem jauniešiem.
 
Laimdotas Straujumas darbadiena sāksies plkst. 8:00, kad premjere sniegs interviju tiešraidē LNT raidījumam „900 sekundes”, no 12:00 līdz 13:00 Ministru prezidente kopā ar „ēnām” dosies uz Melngalvju namu, kur tiksies ar Valsts prezidentu. Dienas noslēgumā Ministru prezidente kopā ar jauniešiem piedalīsies darba grupā par Baltijas ceļa 25.gadadienas organizēšanu.
 
Pieteikumā „ēnot” premjeri kāda skolniece rakstīja: „Kopš bērnības esmu zinājusi tikai vienu – es strādāšu savā valstī, būšu par to un par tās attīstību. Manuprāt, ēnojot Ministru prezidenti, es gūtu labu priekšstatu par to, kā darbu veic augstākās valsts amatpersonas un kā viņi pieņem lēmumu par to, kas nāktu par labu mūsu Latvijai.” Savukārt citi skolēni motivācijas vēstulēs uzsvēra savas ārpusskolas aktivitātes, vēlmi uzzināt vairāk par valsts pārvaldi un Ministru prezidenta ikdienas darbiem.

Komentāri 3

Vietējās ziņas