Priecājas par atrasto darbu 1

“Beidzot vairs nebūs runa par izdzīvošanu, bet varbūt par dzīvošanu,” saka jaunannietis Intars Klepermanis, kuram Alūksnes un Apes novadu fonds labdarības akcijas laikā palīdzēja apmaksāt autovadītāju kursus, lai pēc tam iegūtu darbu.

Intars atzīst, ka jau sen lolojis sapni iegūt F kategorijas autovadītāja apliecību meža tehnikai, bet vienmēr pietrūcis līdzekļu. Ejot interesēties par pabalstiem maznodrošinātām personām, sociālie darbinieki izstāstījuši par Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības akciju. Tolaik Intars bija bez darba. Mežizstrādes uzņēmumā SIA “Rairu” no Lizuma pagasta teikts – ja Intars iegūs meža tehnikas tiesības, tad darbs atrastos. “Kursi ir dārgi - tik daudz naudas pašam man nebija. Uzrakstīju iesniegumu, ko fondā akceptēja un piešķīra trūkstošos 166 latus. Mēneša laikā tepat Alūksnē kursus apmeklēju un kopš maija beigām veiksmīgi strādāju jaunajā darba vietā – SIA “Rairu”,” viņš stāsta. Intars uzskata, ka cilvēkam pašam par sevi ir jācīnās, tostarp meklējot darbu. Viņš velta pateicības vārdus gan fondam, gan visiem ziedotājiem. “Paldies arī Ritvaram Gustam, kurš man palīdzēja mērķa sasniegšanā. Tagad ģimenē gan meitas, gan dzīvesbiedre priecājas, ka man atkal ir darbs. Pašlaik vispār nav nekādu variantu atrast darbu tepat Jaunannā. Līdz šim strādāju dažādus darbus mežā, bet tie nebija regulāri. Tagad esmu priecīgs, jo darba vieta būs stabila,” uzsver Intars.


Par labdarības akcijas “Palīdzēsim Alūksnes un Apes novada ģimenēm!” ziedotāju var kļūt ikviens. Informāciju var saņemt fondā. Šis ir jau otrais gadījums, kad minētās akcijas laikā tiek sniegta būtiska palīdzība kādai no novada ģimenēm – pērn tika uzdāvināta gotiņa kādai ģimenei Jaunalūksnē, lai nodrošinātu iztikšanu. 

Komentāri 1

tince

Ar izdzīvošanu jau mokās tikai Zeltiņas k-dze ar savu mazo naudiņu. Tev jau noteikti džungurs būs daudz lielāks.
Bet patiesībā prieks, ka kaut viens no tiem ,kam tiešām grūti, bet nežēlojas un nečīkst, ir dabūjis kaut nelielu iespēju.

pirms 10 gadiem, 2010.06.14 20:41

Vietējās ziņas