Projekts „42.195 emociju izdzīvošanas maratons 24 stundās” 2

Alūksnes novada Zeltiņu pagastā 11.-12.augustā tiek rīkots „42.195 emociju izdzīvošanas maratons 24 stundās”. Pasākums guvis finansiālo atbalstu "Jauniešu iniciatīvu projektu konkursā 2014" un tiek īstenots ar Alūksnes novada domes atbalstu.


Projekta galvenais mērķis ir rīkot 24 stundu izdzīvošanas piedzīvojumu, ejot pārgājienā, Zeltiņu pagasta un Alūksnes novada bērniem un jauniešiem, veicinot jauniešu komunikāciju un racionālo domāšanu neierastos apstākļos.


2009. gadā tika slēgta Zeltiņu pamatskola, kā rezultātā šobrīd Zeltiņu pagasta bērniem un jauniešiem ir maz iespēju aktīvi darboties brīvajā laikā, atbraucot no tuvējām skolām un brīvlaikos. Šis projekts veicinātu bērnu un jauniešu vēlmi līdzdarboties veidojot dažādas aktivitātes, kas attīstītu viņu sadzīviskās un profesionālās dzīves prasmes, kā arī uzlabotu ikdienas skrējienu visiem pagasta iedzīvotājiem.


Gājiens norisināsies 24 stundas Alūksnes novada Zeltiņu pagasta teritorijā. Pasākuma laikā plānots iepazīstināt dalībniekus, dot iespēju veikt dažādus individuālos un komandas uzdevumus ar dažādām neformālās izglītības metodēm. Nakšņošana plānota teltīs pie kāda ezera un, lai dalībniekiem būtu iespēja izgaršot 42.195 emocijas, varam vienīgi brīdināt dalībniekus būt gataviem izkāpt no savas komforta zonas! Nebaidieties pieņemiet šo izaicinājumu!


Pārgājienam var pieteikties Alūksnes novada jaunieši vecumā no 16 līdz 22 gadiem, elektroniski aizpildot anketu interneta tiešsaistē līdz 3. augustam, 20 jaunieši tiks uzaicināti piedalīties.


Anketa pieejama: ejuz.lv/24


Projektu atbalsta un savu ieguldījumu sniedz arī Zeltiņu pagasta pārvalde, Zeltiņu muzeja vadītāja Sandra Magaziņa un „Sporta klubs Zeltiņi”.

Komentāri 2

kk

24h no vietas ej un neapstājies un pat nepaēd vai kā??

pirms 6 gadiem, 2014.07.17 22:29

Vietējās ziņas