Raidījumā “TE!” būs vēl viens sižets par Alūksni

Šo ceturtdien raidījumā “TE!” Latvijas dažādību svinēs četrās manierēs. Pauls Timrots pabeigs, ko labi iesāka iepriekšējā sērijā un inspicēs Alūksnes perifēriju. Tikmēr Marta ar Gustavu lūkosies tur – prom no Zemes, tumšajā, taču krāsainajā kosmosā, kurā katrs varot atrast kaut ko, ko saukt par savu. Māra ķemmēs Rīgas labsajūtas bizi Miera ielu. Māris Olte ar saviem puikām navigēs geokešeru brālības nosprausto tīklu, informē Eva Mežīte.

“TE!” LTV 1 demonstrē ceturtdienās plkst. 21:15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā plkst. 11:00. Visas raidījuma epizodes var skatīties arī VFS Films mājas lapā http://vfs.lv/.>

Raidījuma mērķis ir veicināt Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un apzināt vietējās vērtības, vietas, notikumus un cilvēkus. Raidījumu TE! veido VFS Films sadarbībā ar LTV, Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). TE! atbalsta Laima, Latvijas Pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūru, Latvijas Valsts meži un Volvo. Par raidījumu informē radio SWH, žurnāls IR un IR Brīvdienas, Tvnet.

Vietējās ziņas