Rajona skolotāji priecāsies svētkos

Šodien Alūksnes rajona skolotāji tiksies Skolotāju svētkos “Durvis atvērtas rudenīgam priekam”, kas notiks Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā.

Svētkos būs skolotāju godināšana, koncerts “Melns darbs – balta maize”, ko sniegs Elita Veidemane, Raimonda Vazdika un Aivars Brīze, kā arī dejas grupas “Novadnieki” pavadījumā. Bet Skolotāju svētkus vadīs Sanita un Didzis Eglīši.

“Ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstiem un izglītības darbinieku arodbiedrības piemiņas veltēm tiks sveikti 10 rajona pedagogi par mūža ieguldījumu izglītībā. Sumināsim arī Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolotāju Līgu Bukovsku, kura ir nominēta ministrijas Gada balvas saņemšanai. Savu balvu Gaujienas skolotājai Lūcijai Kapačai pasniegs arī “SWED Bank”. Bet ministrijas Pateicības saņems divi rajona pašvaldību vadītāji – Astrīda Harju un Laimonis Sīpols,” stāsta Alūksnes rajona Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča.

Viņa uzsver, ka pasākumā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministres padomniece Ināra Ostrovska un 9.Saeimas deputāts Andis Kāposts. Pirms svinīgā pasākuma skolotājiem un pašvaldību vadītājiem būs tikšanās ar viesiem, lai runātu par aktualitātēm izglītībā.

Izglītības pārvaldes interešu izglītības metodiķe Iveta Kovtuņenko norāda, ka nākamgad Latvijā paredzēts veidot novadus, un šis ir pēdējais gads, kad viss notiek vēl pa vecam. “Tādēļ vēlējāmies radīt sirsnīgu pasākumu un dvēseliski jauku koncertprogrammu. Manuprāt, šis būs mīļš un sirsnīgs koncerts, ņemot vērā arī to, ka A.Brīze ir mūsu novadnieks un arī kādreiz bijis pedagogs,” viņa saka.

Vietējās ziņas