Rekonstruē pils kompleksu 1

Ilgi gaidītā un apjomīgā Jaunās pils un muižas parka rekonstrukcija ir sākusies. Pagājušās nedēļas nogalē SIA “Ceļinieks 01” apakšuzņēmēja “Alūksnes bruģakmens” strādnieki sāka demontēt parka celiņu veco plākšņu segumu, bet nu jau tiek veikta arī dīķa rekonstrukcija. Dīķi tīra SIA “Labas vides producenti”.

Sāk ar parka celiņiem un dīķi
“Augusta vidū tika noslēgts līgums par dīķa tīrīšanu. Paredzēts padziļināt laika gaitā aizsērējušo dīķi, lai tas neaizaugtu. Līgums ir noslēgts par 18 742,12 latiem bez PVN. Šie darbi ir jāpabeidz jau šonedēļ. Dīķa padziļināšanai tiek izmantots zemessūcējs, kas ir vienīgā iespējamā tehnoloģija šajā gadījumā. Savukārt parka celiņu rekonstrukcijai paredzēti 64 176,01 lati bez PVN. Celiņi pie Jaunās pils tiks atjaunoti ar bruģakmeni, bet ielas pretējā pusē parkā celiņiem būs dolomīta šķembu segums,” stāsta Alūksnes novada domes izpilddirektore Janīna Čugunova.

J.Čugunova norāda, ka šobrīd notiek iepirkums visapjomīgākajiem būvdarbiem - Alūksnes Jaunās pils fasādes, ledus pagraba un vīna pagraba rekonstrukcijai. 

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 15.septembra numurā.

Komentāri 1

Vietējās ziņas