Remontēs divas Alūksnes ielas 1

Vēl šoruden Alūksnes novada dome grib pagūt veikt divu Alūksnes ielu seguma remontdarbus – Vidus ielas un Pils ielā 25a jeb ceļa posmā gar luterāņu baznīcu no Pils ielas līdz Brūža ielai.

Par to, kuru ielu segumu šogad uzlabot, deputāti ir daudz diskutējuši jau komiteju sēdēs, bet pagājušajā nedēļā domes sēdē vienojās par šīm divām ielām kā prioritārajām. Pēdējais gan nav iela, bet uz pašvaldības vārda reģistrēts zemes gabals Pils ielā 25A, ko ikdienā cilvēki izmanto automašīnu novietošanai, bet tūristi turp bieži dodas aplūkot informatīvo stendu ar pilsētas karti.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers norāda, ka līdzekļus abu ielu remontdarbiem ņemtu no Alūksnes novada autoceļu (ielu) rezerves fonda finansējuma. “Ielu seguma sakārtošanai šogad pašvaldība varētu tērēt padsmit tūkstošus latu, visā ielu garumā klājot šķembas un piķi. Vairāk līdzekļu vajadzēs laukumam pie baznīcas, bet pārējo varēsim atlicināt Vidus ielai,” stāsta Dz.Adlers. Tagad pašvaldība vēl veicot cenu aptauju, cik konkrētie darbi varētu izmaksāt.

Finanšu komitejā deputāti kā prioritārās ielas, kur vajag sakārtot segumu, virzīja arī Rūpniecības ielu, jo tur kursē sabiedriskais transports un iedzīvotāji mēro ceļu uz Ceļu satiksmes drošības direkciju veikt transportlīdzekļu tehnisko apskati. Vējakalna ielu, pa kuru noritot liela iedzīvotāju kustība uz pilsētas parku un peldvietu Vējiņā. Šķūņu ielu, kur pašvaldība apsvēra iespēju uzrunāt vietējo uzņēmēju, lai palīdzētu ielu sakārtot.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 30.augusta numurā.

Komentāri 1

šoferis

Izvēlējušies ļoti stratēģiski svarīgās ielas, vai tad tiešām nevarēja sākt nu vismaz, piemēram ar dārza ieli no valdības mājas līdz jāņkalna ielai, vai arī kādu citu, kur patiešām braukā mašīnas...

pirms 10 gadiem, 2010.09.01 22:07

Vietējās ziņas