Rīkos ikgadējo probācijas dienu

Piektdien, 3.oktobrī, laikā no pulksten 10.00 līdz 12.00 Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālajā struktūrvienībā tiks organizēta ikgadējā probācijas diena „Solis uz sapratni 3”. Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālās struktūrvienības vadītājas pienākumu izpildītāja Ilzīte Čerbikova stāsta, ka probācijas dienā būs gaidīts ikviens interesents, akcentu liekot uz skolu jaunatni jeb 8.-12.klašu audzēkņiem.

„Darbu ar klientiem Valsts probācijas dienestā varētu skaidrot, izmantojot luksoforu – Stop! Domā! Dari! Sarunu laikā ar klientu uzsveram, cik svarīgi ir domāt uz priekšu un tiekties uz likumpaklausīgu dzīvesveidu, cieņpilnu attiecību veidošanu un pozitīvām izmaiņām savā domāšanā un rīcībā,” viņa norāda.

Par to, ka vienmēr ir jādomā par katras rīcības sekām, tiks runāts arī probācijas dienas „Solis uz sapratni 3” laikā, kad klātesošie varēs tikties ar Valsts policijas Alūksnes rajona policijas pārvaldes Kārtības policijas priekšnieku Zigurgu Safronoviču, Alūksnes rajona tiesas tiesnesi Sanitu Vilciņu un Alūksnes rajona prokuratūras virsprokuroru Vilni Sliņķi. „Sarunas laikā būs iespēja izprast tiesas, prokuratūras un policijas funkcijas un to saistību ar Valsts probācijas dienesta darbību,” klāsta I.Čerbikova.

Interesenti, kuri vēlas piedalīties probācijas dienā, aicināti pieteikties personīgi Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālajā struktūrvienībā, Lielā ezera ielā 6, vai pa tālruni 64307208 līdz nākamās nedēļas beigām.

Vietējās ziņas