Rīt – Apes ielas slidotavas atklāšana 5

Lai gan slidotāji un hokejisti Apes ielas slidotavā sportiskām aktivitātēm nododas jau kopš ziemas sākuma, slidotavas atklāšanas pasākums iecerēts sestdien, 23.janvārī, pulksten 13.00. Priecīgi par kvalitatīvi izveidoto laukumu ir hokeja kluba “Alūksne” biedri, kas ledu iemēģinājuši jau vairākkārt gan vienkārši trenējoties, gan spēlējot pret komandā tepat no novada, gan blakus novadiem.

Hokeja kluba “Alūksne” valdes priekšsēdētājs Gints Teterovskis stāsta, ka laukuma izveidošanai un uzturēšanai saņēmuši nozīmīgu atbalstu gan no novada pašvaldības, gan uzņēmumiem un privātiem ziedotājiem. “Laukuma atklāšanas pasākumā godināsim 20 mūsu atbalstītājus. Tāpat arī pateicības izteiksim aktīvākajiem kluba biedriem, kas pašaizliedzīgi un ar entuziasmu ir iesaistījušies visā procesā,” stāsta G.Teterovskis un atklāj, ka arī skatītājiem paredzējuši sportiskas atrakcijas un hokeja spēļu paraugdemonstrējumus. “Spēlēs, protams, Alūksnes komanda un viesos esam aicinājuši hokejistus no Mālupes un Balviem,” pauž viņš.

Tā kā sestdien solās būt īpaši auksta G.Teterovskis mudina saģērbties silti. “Būs ugunskurs, būs silta tēja,” saka viņš. Foto: no personīgā alguma


Komentāri 5

Jauki!Ir vieta kur aktīvi atpūsties.Hokejistus sals nebaida ne spēlējot,ne lejot ledu un uzturot laukumu vienmēr sakoptu!Malači,prieks par Jums!Lai jums veicas!

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 18:39

Jauks pasakums,slidotava ir superiga,aukstums nebaida!

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 16:24

,,,,,

Tikai ta turet.Lai veicas turpmak un vairak atbalstitaju. Ar laiku tad ari tiksat pie jumta un citieam ertibam

pirms 11 gadiem, 2010.01.22 16:01

Vietējās ziņas