Rit rekonstrukcija Alūksnes muižas apbūves brūža ēkā – tautas namā 4

Iknedēļas būvsapulcē būvnieks informēja būvuzraugus un pasūtītāju par līdz šim paveiktajiem un tuvākajā nedēļā plānotajiem darbiem, kā arī risināja projekta un autoruzraudzības aktualitātes. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vita Aploka.

Viņa stāsta, ka jau pirmajā sanāksmē visas projektā iesaistītās puses vienojās par savstarpējās komunikācijas kārtību, kādā risina aktuālitātes.

"Šobrīd būvobjektu apjož žogs un objekta teritorijā norit pēc projekta paredzētie darbi. Ēkas ārpusē ir veikta būvasu nospraušana, augstsprieguma elektrokabeļa šurfēšana, apmaļu demontāža, koku griešana, savukārt iekšienē – balkona un daļēji skatītāju zāles grīdas demontāža. Nākamnedēļ turpināsies jau sāktie, kā arī citi darbi, piemēram, tiks veikta piebūves demontāža, augsnes virskārtas noņemšana," skaidro sabiedrisko attiecību speciāliste.

Komentāri 4

gh

Vispar jau buvuzraugam jaatrodas uz vietas objekta un jaseko celtniecibas gaita, nevis kaut kur jased un jagaida kad buvnieki naks atskaitities

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 08:56

nožēlojamie

Pēc tā Smita, kuru Rīgā neviens neņem pretī, projekta nu tā baronu skaistā ēka tiks sa***a neatgriezeniski. Traktorists ar vistkopi varēs priecāties, ka tikuši vaļā no viena kultūras pieminekļa. Tā tik turpināt.... Nožēlojami, kad idioti sāk rullēt pie stūres, katastrofas neizbēgamas.

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 22:18

jautājums pašvaldības vadībai

ja darbus vinnēja "Arčers", kāpēc tos veic SIA "VEC" un SIA "MCD"?
arī, kāpēc, saskaņā ar līgumu, būvuzraugs objektā nav četras stundas katru dienu?

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 23:07

pašvaldiba

kada starpiba kurs visu sacakare varbut pec paris gadiem pabeigs.
un kada starpiba kur atrodas buvuzraugs galvenais ka vinam pelna nak,un kurs ir tas aksts?

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 02:57

Vietējās ziņas