Rosina ieteikt rajona jauniešus apbalvošanai

Alūksnes bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Alūksnes rajona Izglītības pārvaldi izsludinājis konkursu Alūksnes rajona jauniešiem „Es sabiedrībai un Latvijai”. Tas paredz izteikt atzinību jauniešiem par pašiniciatīvu un ieguldījumu sabiedrības labā.

“Konkursa mērķi ir apzināt Alūksnes pilsētas un rajona jauniešu ieguldījumu sabiedrības un valsts labklājības veicināšanā, veicināt bērnu un jauniešu interesi par līdzcilvēku, sabiedrības dzīvi un notikumiem Latvijā, kā arī pateikties jauniešiem par pašiniciatīvu un aktīvu darbību sabiedrības labā,” stāsta Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.

Konkursam var izvirzīt vienu jaunieti vecumā no 10 līdz 25 gadiem no rajona skolas vai pašvaldības, ja jaunietis ir brīvprātīgi un nesavtīgi palīdzējis līdzcilvēkiem, veicis darbus, kas spētu iedvesmot apkārtējos kļūt labākiem un par kuriem būtu jāuzzina sabiedrībai, kā arī izrādījis aktīvu līdzdalību pašvaldības vai mācību iestādes dzīvē.

“Jauniešu godināšana notiks 11.novembrī Alūksnē Lāčplēša dienas pasākuma laikā. Pieteikuma anketa un dalībnieka foto līdz 3.novembrim jāiesniedz Alūksnes bērnu un jauniešu centrā vai pa e-pastu [email protected]. Informācija atrodama arī mājas lapā www.aluksne.lv/dome sadaļā „Konkursi”,” saka E.Aploka.

Vietējās ziņas