RPIVA Alūksnes filiālē - starptautisks seminārs 4

Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija sadarbībā ar RPIVA 8. un 9.aprīlī organizē starptautiskus seminārus, kuri notiek RPIVA filiālēs, tostarp arī Alūksnē. Par to informē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Ligita Āzena.

Starptautiskais seminārs Alūksnē notiks 8.aprīlī  E.Glika Alūksnes valsts ģimnāzijā.

"Programmā būs ekspertu ziņojumi - Prof. Theo Hartogh, Vehtas universitāte (Vācija), tēma - "Mūžizglītība mūzikā – labums cilvēku dzīves kvalitātei neatkarīgi no vecuma"; Dr.biol. Daina Voita (RPIVA, Latvija) , tēma - Biofeedback (bioloģiskā atgriezeniskā saikne) veģetatīvo funkciju normalizēšanai ; Aija Saari, Somijas Sporta Asociācija cilvēkiem ar invaliditāti, tēma - Sporta pasākumi cilvēkiem ar invaliditāti, kā multidisciplināra mācīšanās vide – Somijas piemēri. Pēc tam notiks diskusijas grupās," par semināru Alūksnē stāsta L.Āzena.

Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja norāda, ka pasākumi tiek īstenoti Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Atbalsts sabiedrības līdzdalībai Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē īstenošanā” atbalstīta projekta “Šodienas izglītība nākotnes sabiedrības attīstībai” ietvaros.

Komentāri 4

Es.

Ļoti prātīgi ievietot portālā informāciju par pasākumu, kurš notiek informācijas publicēšanas dienā!
Varbūt kādam tas interesē, bet nu jau ir par vēlu!

pirms 6 gadiem, 2015.04.08 14:04

tā tā tā

vēl jau vari aizdoties rīt, ja liels iekāriens...

pirms 6 gadiem, 2015.04.08 18:04

Es.

Uz kurieni?
Starptautiskais seminārs Alūksnē notiks 8.aprīlī E.Glika Alūksnes valsts ģimnāzijā.

pirms 6 gadiem, 2015.04.08 19:06

re

tik vēlu ievietots tādēļ, lai zina, ko palaiduši garām! :)
Nav jau arī teikts, kur seminārs notiks 9. aprīlī...

pirms 6 gadiem, 2015.04.09 13:15

Vietējās ziņas