RPIVA izlaidumā sveic 27 absolventus 3

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) Alūksnes filiālē 3.janvārī 27 absolventi saņēma diplomus par augstākās izglītības iegūšanu. Augstskolas mājas lapā lasāms, ka izlaidumu atklāja RPIVA Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone un absolventus sirsnīgi sveica RPIVA rektore, profesore Dace Markus, studiju programmu "Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs" un "Darba aizsardzība" direktori Mg.paed. Vladislava Uršuļska un Dr.biol. profesors Juris Porozovs, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis. Muzikālu sveicienu absolventiem sniedza RPIVA Pedagoģijas fakultātes studiju programmas "Mūzikas skolotājs" studente Linda Berkule. 

Komentāri 3

uia

diemzeel kaarteejais fuflo-jo zinaassanu tak nav

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 13:56

Tieši tā!

Un tik štancē, tik štancē! Parunā ar šiem absolventiem - ļoti gudra vispārēja pļāpāšana, superpārspīlēta pašapziņa, bet neviena konkrēta temata, ko varētu apspriest, lai nebūtu jāsarkst. Šādu pieražots, ka ne apgriezties, bet kārtīgu amatnieku trūkst, tāpat kā trūkst patiešām erudītu un izglītotu cilvēku.

pirms 7 gadiem, 2014.01.09 15:58

studente

ta ir skola...augstakais izgliitibai vispaar vairs nav nozimes, ir noziime tikai tam, ka ir papiirs...nju bus vien jaaizguust beidzot cilveka noverteshana no arzemem.....tur vertee zinashanas , nevis papirus, ja speej pieradiit sevi, gusti paaugstinajumu, pec paaugstinajuma....bet pie mums pat apkopejai prasa diplomus un valodu zinashanas...absurds....tas manas pardomas

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 00:36

Vietējās ziņas